Szumiące maskotki

Wyświetlanie 1–24 z 32 wyników

Dzieci, jeśli tylko za bardzo przyzwyczajone są do stałej obecności mamy w czasie zasypiania, mogą być bardzo nieznośne i trudne do okiełznania. Takie sytuacje są zawsze okupione nerwami rodzica i niepotrzebnym płaczem dziecka, instynktownie przyzwyczajonemu do tego, że na wszystko można mu pozwolić i że mama zawsze ma być pod ręką. Na dłuższą metę jest to przecież niemożliwe, ponieważ mama, przy jednoczesnej opiece nad maluchem, ma jeszcze cały szereg innych obowiązków do wykonywania. I to najczęściej „na wczoraj”, bo nic w życiu młodej mamy nie lubi cierpieć zwłoki. Czy można za pomocą zabawek przysłużyć się temu, by nasze dzieci łatwiej znosiły brak stałej obecności rodzica? Jakie zabawki najlepiej uspokoją nasze dziecko w sytuacjach, gdy nie będziemy mogli towarzyszyć mu w czasie spokojnego i błogiego zapadania w sen? Co może sprawić, że babcia zastępująca nas chwilowo przy maluchu będzie mogła sobie wreszcie pozwolić na chwilę odpoczynku? Odpowiedź jest banalnie prostaSzumiące Maskotki!

Magia spokojnego snu…

Pięknie i efektownie wykonane szumiące maskotki nabyć można w różnych formach i kształtach. Z pewnością przypadną one do gustu wszystkim dzieciom, ponieważ zostały wykonane z wyjątkowo miękkich i przyjaznych w dotyku materiałów. Każde dziecko po zetknięciu z tymi magicznymi Przytulankami nie będzie chciało wypuszczać ich z objęć. Pretendować będą one do tytułu najlepszego przyjaciela już w pierwszej chwili, gdy pojawią się w dziecięcym łóżeczku. W zależności od potrzeby i estetyki, dziecko może zaprzyjaźnić się między innymi z takimi bohaterami, jak: Uspokajający Wieloryb Flow Amsterdam, Lisek, Szumiąca Sowa, Piesek lub Miś. Szumiące Maskotki, Przytulanka Zazu ekspresowo zaskarbiają sobie miłość najmłodszych dzięki technicznym zastosowaniom nowoczesnych mechanizmów dźwiękowych o nazwie Baby Sensor. To one odpowiadają za to, że w czasie snu przy Misiu lub innej zabawce usłyszeć można bicie serduszka – takiego samego jak u mamy, albo dźwięk szumu wodospadu. Zabawki do przytulania grają także dwie ulubione kołysanki wszystkich najmłodszych. W tak wszechstronnym towarzystwie sen staje się nie koniecznością, a prawdziwą przyjemnością! Sprawdź już teraz szumiące maskotki od ZAZU  Flow Amsterdam

Dziecko uczy się kochać!

Nowocześnie zaprojektowane, a zarazem lekkie zabawki pozwalają dzieciom na wykształcanie swobodnych, podstawowych uczuć, przygotowujących do życia w codziennym świecie. Szumiące Maskotki aż proszą się o to, aby przytulać je przez całą noc. Można już zapomnieć o dawaniu dziecku dodatkowej pieluszki do gniecenia w czasie snu. Gdy zastosowane zostaną szumiące zabawki, pieluszka w łóżeczku stanie się zupełnie niepotrzebna. Mechanizm Baby Sensor zasilany jest na dwie proste bateryjki, które bardzo łatwo się wymienia. Szumiące Maskotki pracują bardzo wydajnie, dzięki czemu dziecko może spać przy uspokajających dźwiękach przez całą noc. Rano obudzi się w pełni wypoczęte, radosne i gotowe na to, by w radości przeżyć swój kolejny dzień! Świat dźwięków sprawi, że każde pójście spać odbywać się będzie bez niepotrzebnych płaczów i nadąsanej miny.