Zabawki Do kąpieli

Wyświetlanie 1–24 z 74 wyników

Jesteśmy w stanie zaryzykować stwierdzenie, iż kąpiel to najbardziej radosny moment dnia. Dzieci uwielbiają dźwięk puszczanej ciepłej wody do wanny. Plusk odbijających się kropel wypełnia niecierpliwe wyczekiwanie. Pociechy zaczynają przebierać stópkami. Poszukiwanie ulubionych zabawek do kąpieli, przygotowywanie odpowiednich kompanów mokrych przygód wypełnia szczęśliwe serca rodziców.

Rozrywkowa kąpiel pełna śmiechu

Przychodzi ta długo wyczekiwana chwila. Maluszek zanurzając swoje stópki w ciepłej wodzie, daje znać o radosnym momencie wieczora. Nieokrzesany, szczęśliwy pisk wypełnia łazienkę.

Wydawałoby się, iż po umoszczeniu się w wygodnym miejscu, maluszek rozpoczyna morską wyprawę. Kreatywne zabawki na brzegu wanny powoli nurkują pośród śmiechu dziecka. Niezwykła przygoda morska właśnie się rozpoczyna. Małe syrenki, odważni piraci wyruszają w świat marzeń. Czyhające potwory w odległych głębinach dają o sobie znać. Należy je pokonać i uratować statek przed niebezpieczeństwem. Nurkując pośród wzburzonych fal, w oddali czai się nieodkryty ląd. Skrzynia skarbów, zaznaczona czerwonym krzyżykiem na mapie, jest wspólnym celem. Wodna przygoda trwa w najlepsze i ani myśli o tym, żeby się skończyć!

Bezpieczne i praktyczne zabawki do kąpieli

Dziecko w trakcie pochłaniającej zabawy zwykle zaabsorbowane jest przygodą, w której bierze czynny udział. Towarzyszące mu zabawki w wyobraźni okazują się niezwykłymi postaciami, niebezpiecznymi potworami i pięknymi podwodnymi zwierzętami. Urozmaicenie wieczornej kąpieli w wannie praktycznymi i bezpiecznymi, bo wykonanymi z naturalnych materiałów, zabawkami, sprawia, iż czas biegnie szybko. Co więcej, dziecko spędzając w ten sposób wspaniałe chwile, odpręża się po dniu pełnym wrażeń. Nastawiony na rozwój, kreuje w wyobraźni swoje historie i nowych superbohaterów. Zabawki do kąpieli to także zwolennicy uporządkowanej przestrzeni. W trosce o czas i zdrowie rodziców są zorganizowanymi organizerami, które nawet pozostawione w łazience dopasowują się do szczęśliwego charakteru przestrzeni.

Polecamy zabawki do kąpieli marki Yookidoo 

Yookido Wyścig Kaczuszek

Yookidoo Wesoły Kranik

Yookidoo Okręt Podwodny