Jakie zabawki do kąpieli – przegląd produktów

Zabawki do kąpieli przeczą wszystkim innowacjom. Smartfony podbiły wodne przestworza – ich wodoodporność sprawia, że możemy zabrać je ze sobą wszędzie. To samo dotyczy innych zaawansowanych urządzeń technologicznych. Brzmi poważnie, acz bardzo prawdziwie. Wydawałoby się, iż zabawki do kąpieli… przeminęły z wiatrem, a raczej odeszły, bo pojawiło się przyszłościowe spojrzenie na świat.
Wielu rodziców myśli, iż tego typu rzeczy przeszły do lamusa. Czy powrócą? Otóż okazuje się, że z dziecięcej mapy nigdy nie zniknęły. Zabawki do kąpieli nadal są obecne i na przekór wszystkiemu rozwijają wyobraźnię, tworzą marzenia, nowe postaci i charakterne zachowania pełne śmiechu i radości. Czy to oznacza powrót do szczęśliwych momentów, wypełnionych wspólnym czasem i świetną zabawą? Czy zabawki do kąpieli to hit, czy jednak przeżytek?

Wykąpmy się razem – Twoja kaczuszka Lullalove Royal Duck

Zgadzamy się ze stwierdzeniem, iż to najpopularniejsza zabawka na świecie. LullaLove postanowiła zaprezentować kaczuszkę w nowej, zupełnie świeżej odsłonie. Towarzyszy jej niezwykle chwytliwy slogan, mówiący o, zdobiącej łepek kaczuszki, złotej koronie – „Dlaczego nasze kaczuszki noszą złote korony? Aby traktować Wasze dzieci po królewsku”. Faktycznie tak jest, ponieważ nie tylko złoto świadczy o królewskim podejściu do maluszków.

LullaLove postanowiła stworzyć w pełni naturalny produkt. Wykonana z kauczuku kaczuszka jest ulubionym gryzakiem niemowlaków. Co więcej, dzięki usunięciu dziurek w zabawce, woda nie dostaje się do jej środka. To natomiast oznacza, że wszelkie zakamarki nie są narażone na różnorodne bakterie – brak niebezpieczeństwa związanego z powstawaniem pleśni sprawia, iż jest to ulubiona zabawka nie tylko pociech, ale również rodziców. Ręczne wykonanie również świadczy o królewskim podejściu do tematu. Dzięki temu kaczuszka jest w stanie utrzymywać się na wodzie, spokojnie dryfować, czyli to, co prawdziwa kaczka potrafi najlepiej!

Zamień się w hydraulika

Woda to żywioł, nad którym nie można zapanować. Szczególnie jeśli chodzi o kapryśne rury – tam przecieka, tu kapie. Co na to poradzić? Wezwać małego hydraulika!
Rurki Pipes Boon to fantastyczna zabawka dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. Unikatowy kształt zabawki wspaniale komponuje się z zastosowaniem różnorodnych, mocnych barw. Dzięki temu dziecko poznaje nowe formy i kolory. Na tylnych częściach rurek zastosowano przyssawki, które można łatwo zamontować do ściany. W ten sposób rodzic zapobiegnie niespodziewanym wyciekom z rur na podłogę. Przelewanie i nalewanie może trwać bez końca. Uśmiech małego hydraulika, tworzącego unikatowe konstrukcje sprawi, iż kąpiel okaże się niesamowitą przygodą.

Wesoły kranik Yookidoo – odkrywcza zabawa w wodzie!

Wesoły Kranik od Yookidoo to interaktywna zabawka, która nigdy nie znudzi się dziecku. Otrzymała bowiem muzyczne zdolności i unikalny system pompujący wodę. Inny efekt morski pociecha osiągnie przy pomocy trzech różnych kubeczków dołączonych do zestawu. Dziecko poznaje wodę, uczy się ją obserwować. Wnikliwe analizowanie przepływu cieczy brzmi poważnie, acz kreatywnie i rozwojowo. Yookidoo zadbało o najmłodszych – wszystkie elementy dopasowane są do malutkich rączek, dzięki czemu obsługa interaktywnej zabawki jest porównywana do przysłowiowej bułki z masłem. Istotną rolę w Wesołym Kraniku odgrywa oczywiście niezwykły system pompujący wodę – ciecz pompowana jest z wanny, dlatego też jako rodzic będziesz miał pewność, iż woda ma stałą, odpowiednią do zabawy temperaturę.

Organizacja miejsca zabawy to podstawa

Bardzo często bywa tak, że łazienka po kąpieli maluszka dosłownie zamienia się w chaotyczne pobojowisko. Producenci zabawek jednak mają na to sposób. Jednym z nich jest mały, acz bardzo pojemny organizer Frog Boon, w którym pomieścisz wszystkich towarzyszy wodnych kąpieli swojej pociechy. Zdejmowany koszyk ze specjalnym uchwytem sprawia, iż rodzic z dziecięcą łatwością wyłowi zabawki z wanny. Co więcej, pozwoli również na dokładne przepłukanie i wysuszenie kaczuszek, hydraulicznych rurek czy głodnych wielorybów. Dzięki takiej innowacji rodzic z łatwością zadba o prawidłową higienę kąpielowych zabawek – uniknięcie pleśni i innych namnażających się w wilgoci bakterii jest możliwe. Sama żabka może zostać zamontowana na dwa różne sposoby – tymczasowy i stały. Zamocowanie przy pomocy śrub lub na dwustronne paski z klejem na ścianie sprawi, iż dziecięcy towarzysze nie będą zajmować półek.

Polecani producenci:

 

Poniżej znajdziesz zabawki do kąpieli dostępne w naszym sklepie:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla bezpieczeństwa, prosimy o akceptację polityki Google captcha Polityka prywatności and Warunki użytkowania.

Zgadazm się na warunki Google captcha (obowiązkowe).