Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego:

Radzionków 41-922

ul. Męczenników Oświęcimia 28.

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek – Piątek 9 – 17

  • Sobota 10 – 14

 

e-Babystuff.pl to oferta wyjątkowych produktów dla dzieci, produktów które przyczynią się do rozwoju dziecka, zajmą jego czas wspaniałą zabawą czy wywołają szczery uśmiech i radość zarówno u dzieci jak i u rodziców. Dobór asortymentu jaki oferujemy bazuje na wnikliwej analizie rynku i producentów w poszukiwaniu wysokiej jakości produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, głównie tych najmniejszych.

Macierzyństwo inspiruje i motywuje do działania, do spełniania marzeń! To ten piękny stan skłonił nas i zachęcił do spróbowania swoich sił i otwarcia sklepu który będzie wyróżniał się na tle innych nie tylko asortymentem ale też jakością obsługi. Bycie matką z pewnością pomaga lepiej zrozumieć potrzeby innych mam i dzieci. Sprawia, że prowadzenie naszego sklepu nie jest tylko zwykłą pracą, to zajęcie w które wkładamy serce i całą dobrą energię – po to by zakupy w e-babystuff były dla Was zawsze przyjemnością, a zakupione u nas produkty dawały Wam i Waszym dzieciom satysfakcję i radość!

Ze względu na ograniczoną przestrzeń naszego sklepu stacjonarnego, nie wszystkie nasze produkty dostępne online znajdziesz w sklepie stacjonarnym, dla upewnienia się prosimy o kontakt telefoniczny, mimo wszystko zapraszamy, jesteśmy pewne że znajdziemy wspólnie wspaniały produkt dla Twojej pociechy, Ciebie lub na prezent 🙂