Scootandride – hulajnogi dla dzieci XXI wieku!

 

Pierwszym pojazdem dziecka na etapie przedszkolnym jest zazwyczaj hulajnoga. Trochę czasu minie, zanim dziecko przesiądzie się na rowerek dwukołowy, albo taki, który wspierany jest dodatkowymi, mniejszymi kółeczkami z tyłu. Na szczęście, hulajnogi z lat osiemdziesiątych lub choćby dziewięćdziesiątych nie stanowią dziś głównego odniesienia projektantów. W porównaniu do form pojawiających się na rynku obecnie, były dość koszmarne. Dzisiejsze hulajnogi bez porównania wykonane są z dużo lżejszych materiałów, przez co można powiedzieć, że mają niewątpliwie o wiele więcej wdzięku. Idealnym przykładem dziecięcej hulajnogi, dostosowanej wprost do obecnych czasów jest hulajnoga dziecięca Highwaykick. Jej pojawienie się na rynku wśród pierwszych pojazdów oraz gadżetów przeznaczonych dla dzieci zawdzięczamy austriackiej marce Scootandride. Pomysłowo zaprojektowana hulajnoga przypadnie do gustu wszystkim dzieciom niepotrafiącym usiedzieć w miejscu, lubiących odkrywać najbliższe otoczenie dzięki swobodnym przejazdom ulubionym pojazdem do poruszania się po domu, podwórku czy ogrodzie. Ogromnym zaletem hulajnogi Highwaykick jest to, że nie ma jasno określonego czasu używania, wielkości i parametry można regulować, dlatego dziecko taką hulajnogą będzie cieszyło się długo, rosnąc i rozwijając się. Najniższą pozycję siedzonka osiągnąć można już na wysokości dwudziestu kilku centymetrów.

 

Obsługa bez narzędzi do hulajnogi i rowerków!

 

Jeśli chcemy coś zmienić w konstrukcji dla ułatwienia zabawy i zwiększenia wygody, wystarczy przycisnąć określony guzik. Wtedy hulajnoga staje się pojazdem trzykołowym. Siedzisko da się więc obrócić i zmienia się ono tym samym w przednią ramę. Jeszcze kilka lat temu na próżno byłoby szukać takiego rozwiązania w najpopularniejszych modelach hulanog dla najmłodszych. Kierownicę pomoże przenieść metoda montowania na klik. I ruszamy w naszą pierwszą podróż! Konstruktorzy z firmy Scootandride postarali się, aby hulajnoga Highwaykick miała jak najbardziej stabilną konstrukcję, bezpieczną dla dzieci w każdym wieku. Duża w tym zasługa fachowo opatentowanego systemu o nazwie safety – pad. Ma on postać specyficznej podkładki, która funkcjonować ma w dolnej części na przedzie hulajnogi. Dzięki niej dziecko prowadząc swój pierwszy pojazd nawet na najbardziej nierównych powierzchniach, nie przewróci się, a koła nie zaklinują się w żadnej z dziur na powierzchni. Pozycja systemu bezpieczeństwa safety – pad może być regulowana. Od momentu pierwszego usadowienia się na siedzisku hulajnogi Highwaykick Twoje dziecko będzie miało niezawodnego przyjaciela na bardzo długi czas!

 

Co wyróżnia hulajnogi Scootandride Highwaykick od innych sprzętów dla dzieci tego typu?

 

  • Można szybko zmieniać ułożenie poszczególnych elementów, zwiększających funkcje, bez konieczności korzystania z narzędzi mechanicznych.
  •  Z przodu ustawione są dwa koła, ich materiał jest wysoce amortyzujący przed wstrząsami. Dzięki temu na hulajnodze zawsze stabilnie siedzimy i czujemy się wygodnie w czasie jazdy, nawet tej najkrótszej.
  •  Do tylnego koła dołączono błotnik oraz hamulec.
  • Siedzisko dodatkowo wyprofilowano. Jest miękkie i bardzo wygodne.
  • Podest w hulajnodze jest szeroki, dzięki czemu nogi dziecięce trzymają się na nim stabilnie i bez poślizgu.
  • Kierownicę łatwo się montuje i demontuje. Wykonana została ze stalowej ramy oraz wygodnych uchwytów. Rączki dziecka nie będą się po nich ślizgać.
  • Rama polipropylenowa.
  • Dziecko może bawić się na wszystkie możliwe sposoby bez obawy, że skaleczy się w ostro zakończone rogi. Takich fragmentów w hulajnodze Scootandride po prostu nie znajdziemy.
  • Rozpoznawalność produktu. Nie tylko dzięki ogólnym rozwiązaniom projektowym, ale także dzięki bardzo dobrze widocznym oznaczeniom systemu identyfikacyjnego. Kółka także zostały podpisane, dzięki temu nazwa marki Scootandride szybko zapada w pamięć innym dzieciom oraz ich rodzicom. Stąd już jeden krok do zakupu!
  • Hulajnogę Highwaykick kupić można w trzech rozwiązaniach kolorystycznych. Do wyboru są modele w barwach zielonego, niebieskiego i różowego.

 

Hulajnoga Scootandride Highwaykick – informacje techniczne:

 

– Mogą z niej korzystać dzieci w wieku od roczku do 5 lat.

– Przeznaczone dla dzieci o wzroście między 80 a 120 cm.

– Maksymalny, dozwolony ciężar – 20 kg w formie siedzącej i 50 kg z bieżnikiem.

– Hulajnoga waży 2,8 kg.

– Regulacja kierownicy – 57 – 64 cm.

– Regulacja siedziska – 22,5 – 29 cm

– Modele wykonane z aluminium i plastiku.

 

Produkty przyszłości

Hulajnogi Scootandride zdobyły szereg nagród oraz wyróżnień w plebiscytach na najpopularniejsze i najbardziej bezpieczne zabawki dla dzieci. To stawia je na pozycji dziecięcych form użytkowych najlepiej wróżących na przyszłość. Dzieci, bawiąc się przy użyciu tych pojazdów, uczą się zręczności, kształtują koordynację i poznają otaczający je świat w jeszcze bardziej intensywny sposób. Do każdej zamówionej hulajnogi dołączone jest wytrzymałe i efektowne opakowanie, dzięki czemu po zakupie produkt od razu nadaje się na prezent. Każde dziecko przyjmie taki podarunek z ogromną radością!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla bezpieczeństwa, prosimy o akceptację polityki Google captcha Polityka prywatności and Warunki użytkowania.

Zgadazm się na warunki Google captcha (obowiązkowe).