Przydatne w samochodzie! – co zabrać w podróż samochodem z dzieckiem?

 

Dziecko w podróży odnajduje się na różne sposoby. Jednym dzieciom wystarczą ciekawe, stale przesuwające się widoki za oknem, inne potrzebują trzymać w rączkach edukacyjne zabawki, aby podróż upłynęła w miarę szybko i spokojnie. Istnieje jednak taki gatunek gadżetów samochodowych, dzięki którym czas naszego dziecka w trakcie podróży zostaje maksymalnie wykorzystany, a do tego podniesiony zostaje stopień bezpieczeństwa w czasie pokonywania bezkresnych kilometrów na drogach i autostradach. W naszym sklepie internetowym nabyć możecie cały szereg przydatnych i poręcznych gadżetów. To dzięki nim podniesiony zostanie komfort jazdy, a nasze dzieci po prostu nie będą się nudzić! Wszystkie te praktyczne przedmioty mają wielką zaletę w postaci niskiej ceny, przystępnej na kieszeń każdego rodzica! Raz umieszczone w rodzinnym samochodzie, sprawdzać się będą przez całe lata! Przyjrzyjcie się im zatem uważnie, bo za jakiś czas stwierdzicie zapewne, że dalekie podróże bez ich obecności w samochodzie po prostu nie mają sensu.

 

Benbat – lusterko aktywne

benbat lusterko aktywne

 

Wystarczy zamontować je w okolicach zagłówka fotela i już widzimy nasze dziecko w każdej chwili, i to bez konieczności odwracania głowy do tyłu. Rozwiązanie niezwykle praktyczne dla troskliwych rodziców lubiących mieć wszystko pod kontrolą. Za pomocą dołączonego pilota możemy lusterkiem sterować parametrami dźwiękowymi w lusterku, są to odgłosy natury, kołysanki, bardziej rozbudowane melodie dźwiękowe, dzięki którym dziecko szybciej zaśnie w czasie jazdy. Lustereczko jawi się niczym z innej bajki, ponieważ potrafi mrużyć oczy, uśmiechać się, a nawet poruszać uszami! Do fabrycznego opakowania dołączona jest instrukcja obsługi i montażu. Lusterko montuje się w samochodzie szybko i bez problemu.

Link do produktu: https://e-babystuff.pl/produkt/benbat-lusterko-aktywne-do-samochodu/

 

Pozytywka Skip Hop, czyli sowa usypia

 

pozytywka skip hop

              Podróżna pozytywka Skip Hop, prezentująca postać animowanej sowy z pewnością przypadnie do gustu wszystkim dzieciom lubiącym mieć przy sobie ciekawych towarzyszy podróży. Każda pozytywka Skip Hop posiada charakterystyczny, silikonowy pasek, dzięki któremu można zabawkę umocować tuż przy najbliższym otoczeniu dziecka – przy foteliku, nosidełku czy też na ramieniu wózka. Sówka może zaprezentować nie tylko piosenki usypiające, ale także kojące odgłosy związane z naturą. Nie dość, że można samodzielnie regulować głośność, to jeszcze istnieje możliwość programowania usypiania na określony czas, 15, 30 lub 60 minut. Głośnik w zabawce pokryto miękkim materiałem, dzięki czemu naszemu dziecku w towarzystwie tak przytulnej zabawki będzie naprawdę przyjemnie!

Link do produktu: https://e-babystuff.pl/produkt/skip-hop-pozytywka-podrozna-sowa/

 

Przenośny organizer Tonal Chevron

 

Przenośny Organizer do samochodu Tonal Chevron

Wyruszając w podróż z dzieckiem, zabieramy zazwyczaj niezliczone ilości zabawek i gadżetów mających umilić podróż najmłodszemu członkowi rodziny. Wszystkie drobne przedmioty zaczną narastać do rangi problemu, jeśli nie znajdziemy dla nich jednego miejsca. Na szczęście organizer przenośny Tonal Chevron spełnia znakomicie pokładane w nim nadzieje co do zaprowadzenia porządku w samochodzie. Zewnętrzne i wewnętrzne kieszenie pomieszczą wszystko, bez czego dziecko nie może się obejść w trakcie podróży. Łatwo montuje się organizer do pasów samochodowych, do tego ma on bardzo elegancki dizajn, przez co świetnie współgra także z typową, skórzaną tapicerką samochodową.

Link do produktu: https://e-babystuff.pl/produkt/przenosny-organizer-samochodu-tonal-chevron/

 

Rolety Tonal Chevron – i słoneczko nie razi

 

Rolety przeciwsłoneczne do samochodu Tonal Chevron

Zestaw dwóch rolet Tonal Chevron uchroni nasze dziecko przed nadmiernym wpływem promieni słonecznych. Rolety zostały skonstruowane tak, aby dziecko mimo odgrodzenia od nadmiaru słońca mogło z łatwością dostrzegać wszystko, co dzieje się na zewnątrz. Wszystko dzięki przezroczystej tkaninie. Rolety mocuje się za pomocą przyssawek lub klipsów, są niezwykle eleganckie i pasują do każdego rodzaju rodzinnego samochodu, także do samochodów terenowych.

Link do produktu: https://e-babystuff.pl/produkt/rolety-przeciwsloneczne-samochodu-tonal-chevron/

Szukasz wyjątkowej i pojemny torby na podróż? Przeczytaj nasz artykuł na temat:

Mama podróżuje, czyli poznaj Mommy Bag

 

Organizer samochodowy Tonal Chevron na fotel samochodowy

 

Organizer samochodowy na fotel Tonal Chevron

Nareszcie przestrzeń między przednim a tylnym fotele w samochodzie zostanie uporządkowana! W organizerze dostosowanym do rozmiaru standardowych foteli samochodowych znajdziemy serię kieszonek, w których zmieszczą się butelki, a także drobne gadżety naszego dziecka, można do nich włożyć też zapakowane słodycze i przekąski na podróż. Natomiast w przezroczystej kieszeni bez problemu zmieści się tablet należący do mamy lub taty.

Wszystkie wyżej zaprezentowane produkty niebywale ułatwiają każdą podróż i stają na straży tego, by prozaiczne sprawy nie przesłoniły nam komfortu bycia w drodze wraz z najbliższymi. Nawet najdalsza podróż może być naprawdę przyjemna, jeśli potrafimy zadbać o ład i porządek wokół siebie!

Link do produktu: https://e-babystuff.pl/produkt/organizer-samochodowy-fotel-tonal-chevron/

Zastanawiasz się nad wyjątkowymi lapmkami dla Twojego Dziecka? Zapoznaj się z naszym artykułem:

Oświetlenie w pokoju dziecka, co wybrać?

 

Więcej produktów dziecięcych przydatnych w samochodzie:

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla bezpieczeństwa, prosimy o akceptację polityki Google captcha Polityka prywatności and Warunki użytkowania.

Zgadazm się na warunki Google captcha (obowiązkowe).