Zazu

Wyświetlanie 1–24 z 37 wyników

ZAZU to połączenie lat doświadczeń jako rodzic, ale też dążenie do osiągnięcia balansu w śnie maluchów. Gdy Nynke Bakker po odchowaniu swojej trójki dzieci, wpada na pomysł stworzenia marki, jeszcze nie zdaje sobie sprawę, że jej produkty zrewolucjonizują rynek dziecięcych akcesoriów i będą ratunkiem dla wielu rodziców.

Nynke Bakker przy tworzeniu marki ZAZU uważała, że dziecko potrzebuje snu, jednak nie wie kiedy. Budzi się w środku nocy z niekończącymi się pokładami energii, gdy rodzice ledwo funkcjonują. Chcąc zapewnić im bezpieczeństwo, komfort oraz spełnić rolę opiekuna i nauczyciela, musimy pokazać kiedy jest czas na spokojny sen połączony z regeneracją sił, a kiedy pora na zabawy. Balans w dniu dziecka – już od pierwszych dni jest bardzo ważny i pomaga w prawidłowym rozwoju. Stąd też wszystkie produkty oferowane przez ZAZU mają jeden cel – usypianie malucha i trwanie do samego rana.

Produkty ZAZU charakteryzują się kolorowym i przyjemnym dla oka designie. Z miejsca pluszaki staną się najlepszymi przyjaciółmi dzieci i niezastąpionymi pomocnikami rodziców przy kontroli snu. W wachlarzu ofertowym znajdziemy nie tylko szumiące zabawki, pluszaki, którym bije serce i grają kojące kołysanki, ale również lampki nocne czy lampki – trenerzy snu, które świetnie sprawdzają się w swojej roli. Zadaniem każdego z oferowanych przez ZAZU produktów jest zapewnienie bezpiecznego i komfortowego snu dla najmłodszych. Zabawki grają różnorodne melodie – od białych szumów, przez dźwięk bijącego serca, na kołysankach kończąc.Produkty takie jak przytulanka zazu czy lampka zazu lou, działają bez ingerencji rodzica, wystarczy, że dziecko obudzi się z płaczem lub dotknie, a przytulanki rozpoczną swoje zadanie – przywrócenie dziecka do snu.

Wszystkie zabawki i produkty od ZAZU spełniają restrykcyjne przepisy bezpieczeństwa, jakie określiła Unia Europejska. Są przyjazne, miękkie, wykonane z bezpiecznych elementów, tak, aby zapewnić dziecku komfort podczas długich i przespanych nocy.