Yookidoo

Wyświetlanie 1–24 z 28 wyników

Firma Yookidoo powstała w biurze projektowym, gdzie zauważono i doceniono możliwości rozwojowe małych dzieci. Zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Zabawki tego producenta są popularne i doceniane na całym świecie. Gwarantują wielokierunkowy rozwój i świetną zabawę. Dla dzieci zabawa jest nie tylko rozrywką, poprzez zabawę najłatwiej uczą się nowych rzeczy i zdobywają kolejne umiejętności, dlatego warto zapewnić im akcesoria, które będą je w tej nauce wspierać.

Yookidoo zabawki do kąpieli spełniające wszystkie wymagania

Wszystkie zabawki tej firmy są, oczywiście całkowicie bezpieczne dla maluchów, a dodatkowo stawiają przed nimi konkretne wyzwania, które pozwalają na bardzo dobry rozwój zdolności manualnych. Dziecko, podczas świetnej zabawy ćwiczy małą motorykę, koordynację, a także zauważa i zaczyna rozumieć ciągi przyczynowo – skutkowe. Zabawki są doceniane przez rodziców, a także specjalistów dziecięcych na całym świecie. Oferta producenta dostępna jest aż w 50 krajach na różnych kontynentach.

Wyjątkowość i innowacyjność zabawek Yookidoo, jest zasługą wyjątkowych projektów. Są one tworzone z pasją, wyróżniają się bardzo ładnym designem, ale co bardziej istotne stymulują rozwój dzieci poprzez najlepszą zabawę. Firma Yookidoo tworzy produkty, które dostarczają odpowiednich bodźców, aby zainteresować dzieci i dzięki temu rozwijać ich sprawność oraz nowe umiejętności. Producent pomyślał również o wygodzie rodziców, dlatego wszystkie zabawki są łatwe w montażu i demontażu, a także w utrzymaniu czystości. Dobrze zaprojektowane elementy są idealnie dopasowane do dziecięcych rączek, dzięki czemu dziecko może bez problemu samodzielnie obsługiwać zabawki ćwicząc przy tym swoją sprawność.

Yookidoo zabawki do kąpieli i nie tylko

Zabawki do kąpieli są najpopularniejszymi produktami tej firmy. Nadały one nowy wymiar codziennej kąpieli. Dzięki nim dziecko w sposób zupełnie naturalny podczas zabawy w wodzie ćwiczy swoje zdolności manualne i spostrzegawczość. Elementy tryskające wodą z pewnością spodobają się każdemu dziecku i dadzą wiele radości. Wszystkie części zabawek są tak skonstruowane, że dziecko bez problemu poradzi sobie z zabawą. Przyciski do włączania i wyłączania zawsze są tyle duże i wygodne, aby dziecko mogło samodzielnie z niego korzystać.

Wesoły kraniki wirujące trybiki

Yookidoo Wesoły kranik jest jedną z najpopularniejszych zabawek producenta. Jest to zabawka muzyczna, zasilana bateriami. Posiada system pompujący wodę z wanny, więc zapewniona zostaje jej właściwa temperatura. W zestawie znajdują się kolorowe kubeczki pełniące różne role. Jest kubeczek z sitkiem, z wiatraczkiem, a także 2 kubeczki pełniące funkcję a kuku. Zabawka jest też dostępna w zestawie z wirującymi trybikami. Bardzo ciekawy dla dzieci jest efekt wirujących trybików, które zostają napędzane strumieniem wody z kraniku. Wesoły kranik, tak jak wszystkie zabawki do kąpieli Yookidoo, jest prosty w obsłudze, dzięki czemu dziecko może się nią swobodnie bawić ćwicząc przy okazji swoją koordynację. Szybki montaż i demontaż, dzięki dobrze działającym przyssawkom.

Yookidoo Fontanna z łódeczkami

Zabawka zasilana jest bateriami. Jej główną funkcją jest tworzenie fontanny, dzięki systemowi pompującemu wodę bezpośrednio z wanny. Do zestawu dołączone są różnokolorowe łódki, które dzięki odmiennym funkcjom zapewniają świetną zabawę i sprawiają, że się ona szybko nie znudzi. Fontanna jest prosta w obsłudze, może swobodnie unosić się na powierzchni wody lub można przymocować ją do dna wanny za pomocą przyssawki. Wszystkie elementy oprócz ciekawej całości mogą również być wykorzystywane, jako odrębne zabawki.

Inne popularne zabawki do kąpieli od Yookidoo:

yookido zabawki do kąpieli