Wheely Bug

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

    Nauka dla dziecka, może być też świetną przygodą i zabawą. Czy są to pierwsze kroki, czy utrwalanie zdolności motorycznych, z produktami od Wheely Bug, maluchy w mig będą pojmować nowe umiejętności, a przy tym okrzyków radości nie będzie końca!

    Wheely Bug jeździki prosto z Australii !

    Wheely Bug to marka wywodząca się z dalekiej Australii. Jak przystało na ten kontynent, produkty cechują się naturalnością i bliskością ze światem.. zwierzęcym. Nie trudno to przeoczyć, patrząc na ciekawą ofertę producenta, którą z miejsca pokocha każdy maluch, kończący pierwszy rok swojego życia! Wheely Bug wprowadziło na rynek innowacyjne rozwiązanie, jeździk w kształcie zwierząt – a mamy aż 8 opcji do wyboru (biedronka, krówka, myszka, świnka, tygrys, jeż, panda, a także pszczółka). Każdy z nich wykonany jest z drewnianej podstawy, ma zaokrąglony kształt, aby być w 100% bezpieczny w użytkowaniu przez grupy dzieci 1-3 oraz 3+. Jeździki  są wyposażone w cztery zwrotne kółka, które pozwalają na dowolne poruszanie się – w przód i tył, na boki czy kręcenie się wokół własnej osi – dzieci będą tym zachwycone!

    Idea Wheely Bug

    Ideą Wheely Bug jest łączenie nauki ze świetną zabawą. Za sprawą jeździków, uczą się zdolności motorycznych, koordynacji ruchowej, a nawet stawiania pierwszych kroków. Zabawki są bezpieczne, z właściwymi atestami, a do tego bardzo wygodne w korzystaniu. Siedziska są wykonane z ekoskóry, która stabilizuje dziecko, wersje limitowane zwierzątek posiadają także pluszowe obicia. Do tego jest też uchwyt zabezpieczony gumą. Wheely Bug, jako marka specjalizująca się w jednym produkcie zaspokaja potrzeby każdej grupy docelowej, wśród młodych użytkowników – od rozmiaru zabawki zaczynając, po kolory, wzory i wybór zwierzaka kończąc. Gwarantujemy, że z jeździkami, czas wolny będzie świetnie połączony z nauką i sprawi przy tym tyle radości, że aż serce rodzica będzie się radować! Dołącz do nich, wybierając produkty od Wheely Bug