Way To Play

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

WayToPlay – bądź gotowy dziś do drogi! Autostrada czeka!

Z pewnością niejeden z nas pamięta czasy dzieciństwa, gdy po piaszczystych powierzchniach podwórek wyznaczaliśmy trasę dla naszych pierwszych samochodzików. Takie rozwiązanie nie było w praktyce zbyt wygodne, a jednak potrafiło cieszyć. Z kolei zabawa samochodzikami na zbyt twardych powierzchniach betonowych okazuje się zbyt ryzykowna dla małego dziecka. Na szczęście, dziś pojawiły się nowe rozwiązania, dzięki którym wszystkie dzieci będą mogły bawić się miniaturkami pojazdów na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Mowa o produkcie Way To Play droga do układania. Jest to po prostu droga do układania na wiele sposobów. Wykonano ją z wysokiej jakości gumy elastycznej, w pełni bezpiecznej dla wszystkich najmłodszych. Za projekt odpowiada Sybren Jelles, holender, który jako dziecko potrafił na zabawie samochodzikami spędzać całe dnie, niezależnie od pogody. Z czasem odkrył podobne zainteresowanie u swojego dziecka i postanowił stworzyć coś, dzięki czemu zabawa w każdym momencie stanowić będzie taką samą przyjemność.

Jak działa Way To Play?

Zestaw Way To Play, czyli Droga do Gry stanowią oddzielone od siebie, gumowe moduły. Składa się je w całość niezwykle łatwo i szybko. Tego typu zabawki dziecięce podzielone zostały na cztery podstawowe grupy. Można nabyć zestawy Way to Play składające się z:

– 12 części (Ringroad WayToPlay)

– 16 części (Expressway WayToPlay)

– 24 części (Highway WayToPlay)

– 40 części (King of the Road WayToPlay)

Nie można także zapominać o zestawach dodatkowych. Sześć zestawów rozszerzających zastosowanie i przyjemność z zabawy przyczynić się mogą do zbudowania efektownego parkingu, a także miejsca startu oraz mety całej projektowanej przez dzieci trasy. Do części modułowych zaliczymy trasy proste, zakręty, skrzyżowania. Wszystkie oddzielne elementy Way To Play można ze sobą bardzo łatwo łączyć, dzięki czemu za każdym podejściem wyjdzie nam inny rodzaj drogi, możliwości są tak naprawdę nieograniczone. Budowa trasy dla ulubionych samochodzików przypomina po prostu składanie puzzli. Gumowa powierzchnia trasy łączonych modułów drogowych sprawia, że z łatwością poruszają się po niej samochodziki dowolnego rodzaju u wielkości.

Kup na urodziny, Gwiazdkę lub Dzień Dziecka!

              Jakość wykonania zabawki Way To Play nie ma w sobie nic do zarzucenia. Drogę do zabawy samochodzikami można rozkładać na każdej powierzchni. Znajdzie się dla niej miejsce na przydomowym tarasie, a także na krótko przystrzyżonym trawniku, czy też miękkim piasku. Jest to świetna propozycja na prezent okazjonalny dla dziecka, które może się pochwalić bogatą kolekcją samochodzików, a za bardzo nie ma pomysłu na ich stosowanie na co dzień. Dzięki zabawce Way To Play każde dziecko odkryje, że samochodziki zostały stworzone przez projektantów zabawek nie po to, aby zalegać na półkach w dziecięcych pokojach, ale po to, aby używać je do zręcznościowych i pełnych wyobraźni zabaw na drogach skonstruowanych w roli płaszczyzn do zabaw na zróżnicowanych powierzchniach. Przystępna cena z pewnością zachęci niejednego rodzica do tego, by bliżej przyjrzeć się temu na wskroś unikalnemu produktowi dla najmłodszych!