Titot

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Z miłości do dzieci i z miłością od dzieci. Titot to polska marka, która rozkochała w sobie i rodziców i najmłodszych klientów. Ręcznie tworzone, z pasją, starannością i niebywałą precyzją. Zmieniające się kolekcje, które nawiązują do światowych trendów sprawią, że w Twoim domu wyrośnie młody fashionista!

Titot to marka z polskimi korzeniami, która w ostatnich sezonach zawładnęła światem małych dzieci. Każdy ich produkt jest projektowany i tworzony w naszym kraju, jednak inspiracje i materiały są czerpane zza granicy, m.in. Stanów Zjednoczonych. Twórcom i projektantom zależy na tym, aby ich ubranka oraz akcesoria dziecięce nie tylko charakteryzowały się doskonałą jakością, ale wzornictwo nie odbiegało od światowych trendów. W końcu małe dzieci też są być modne!

Oferta Titot stale się zmienia, a produkty są dostosowane do pory roku oraz aktualnych trendów. W sprzedaży znajdziemy m.in. kolorowe i wzorzyste papcie, legginsy, szorty, spódniczki, chustki, szaliki i czapki. Marka kieruje się zasadą twórczego tworzenia, wyróżniającymi się produktami, ale również ich wygodą, bo przecież to jest najważniejsze dla małych dzieci. Titot to także kolekcja „mama i córka” oraz wiele innych, przydatnych akcesoriów– przywieszki do smoczków, kocyki, ochraniacze czy chusty do karmienia.

Wspierajmy polskie marki – Titot to dowód na to, że w naszym kraju są równie fantastyczni producenci rzeczy na co dzień dla dzieci.