Timoore Elle

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Timoore Elle

Zależy Ci na meblach, z którymi stworzysz harmonijne i gustowne wnętrze? Kolekcja Timoore Elle to meble, które prezentują się lekko i świeżo, odwołując się do najlepszych tradycyjnych wzorów meblarstwa.

Elegancka klasyka – Timoore Elle.

Timoore Elle to meble, których kształty nawiązują do stylowych sprzętów. Delikatności dodają im proste nóżki i drobne uchwyty w wybranym kolorze – bukowego drewna i spokojnej szarości. Wybierając jedną z dwóch barw dodatków, dostosujesz meble do swojego ulubionego stylu – prostej naturalności lub nowoczesnego minimalizmu. Fronty szaf i komód mają delikatne żłobienia, co dodaje im charakteru. W tej kolekcji możesz dobrać kolorowe tapicerowane dodatki w gwiazdki, chevron lub kropki. Dzięki takiemu wyborowi wzorów stworzysz pogodne, dziecięce wnętrze. Tapicerowania pięknie prezentują się na skrzyni na zabawki, która zyskuje tym samym funkcję siedziska, kolorowym przewijaku i barierce na łóżko, która zadba o bezpieczeństwo Twojego malucha.

Meble wykonane są z trwałych surowców i pomalowane zostały na kolor biały z dodatkami w odcieniach szarości lub kolorze naturalnego drewna bukowego. To kompletny zestaw mebli dla maluszka i starszego dziecka. Znajdziesz tu szafy, komody, regały do przechowywania. To również ciekawe półeczki, szafki nocne, biurko i skrzynię na zabawki i co najważniejsze bardzo dobry wybór mebli do spania w postaci łóżeczek, łóżek i tapczaników w różnych rozmiarach.

Stwórz wnętrze z klasą, wybierając kolekcje Timoore Elle. To dobre, eleganckie wzornictwo w dziecięcym wydaniu.