Tender Leaf Toys

Wyświetlanie 1–24 z 144 wyników

Frima Tender Leaf Toys zajmuje się produkcją pięknych, drewnianych zabawek. Powstają one dzięki ogromnej pasji, która w połączeniu z umiejętnościom całego zespołu, daje możliwość stworzenia unikalnych produktów. Prostota designu oraz wykorzystanie odpowiednich materiałów, pozwalają na zapewnienie naszemu dziecku naprawdę wartościowych zabawek. Pomysł na założenie firmy zrodził się z obserwacji dzieci, dlatego są one bardzo dobrze dostosowane do ich potrzeb i umiejętności.

Tender Leaf Toys Zabawki

Wszystkie zabawki Tender Leaf Toys są produkowane z myślą o umożliwieniu dzieciom kontaktu z naturalnymi surowcami. Do produkcji firma wykorzystuje drewno kauczukowe. Z kolei do malowania, wybierane są jedynie delikatne farby, które zapewniają naturalny efekt. Dzięki temu, że drewno nie zostaje poddane dużej obróbce, powierzchnia każdego elementu zabawek ma naturalną strukturę. Wykorzystanie właśnie drewna kauczukowego sprawia, że są niezwykle wytrzymałe.

Wysoka jakość zabawek

Tender Leaf Toys zapewnia najwyższą jakość wykonania wszystkich swoich zabawek. Podczas produkcji zawsze uwzględniane są aspekty ochrony środowiska, ale oczywiście najważniejsze pozostaje bezpieczeństwo dzieci. Zabawki tej firmy są dostępne w sprzedaży w wielu krajach, na kilku kontynentach, sprawia to, że muszą spełniać standardy wyznaczone w wielu różnych miejscach. Możemy, więc być pewni, że są zarówno zaprojektowane jak i wykonane w przyjazny dla dzieci sposób. Dodatkowo, dzięki dbałości o odpowiednie przeprowadzenie każdego etapu produkcji są bardzo trwałe.

Międzynarodowe zabawki Tender Leaf Toys

Firma powstała na terenie Stanów Zjednoczonych. Natomiast z e względu na to, że główny materiał do produkcji pozyskiwany jest w Indonezyjskich lasach, zdecydowano się na umiejscowienie tam całościowej produkcji. Główna projektantka Daniella Hanson, z kolei pochodzi z Wielkiej Brytanii. Włączenie kilku krajów do wytwarzania tych zabawek bardzo dobrze współgra z ich przeznaczeniem. Są, bowiem produkowane z myślą o dzieciach w wielu różnych krajach, na całym świecie.

Prosty design – wiele możliwości zabawy

Zabawki Tender Leaf Toys odznaczają się prostotą, zarówno pomysłu, jak i designu. Właśnie ta cecha sprawia, że są bardzo uniwersalne. Jak wiadomo małe dzieci mają niczym nieograniczoną wyobraźnię, więc odnajdą, często zaskakujące dla dorosłych przeznaczenie, dla każdej z nich. Umożliwią zabawę na wiele różnych sposobów. Te zabawki, oczywiście oprócz pięknego wyglądu, pomagają dzieciom w rozwijaniu poszczególnych umiejętności. W swojej ofercie producent ma wiele zabawek, które pomagają w ćwiczeniu koncentracji. Inne, złożone są z małych elementów, rozwijających zręczność, małą motyrykę, a także koordynację ręka-oko u najmłodszych dzieci.
Producent oferuje również zabawki, które są odbiciem rzeczywistości. Dzieci chętnie z nich korzystają, ponieważ pomagają im zrozumieć w przystępny sposób wiele zagadnień. Mogą one stanowić dobry punkt wyjścia do rozmowy na ciekawe tematy.
Dzięki zabawkom przedstawiającym różne zawody, takim jak zestaw majsterkowicza, podróżnika, lekarza, wóz strażacki czy kasa sklepowa, dziecko rozwija swoją wiedzę i wyobrażenie o wielu zawodach. Zaczyna je coraz lepiej rozumieć, a często także wykazuje pierwsze zainteresowania nimi.
Kolejną ciekawą grupę zabawek tworzą pojazdy, toster, ekspres do kawy, waga, skrzynka z warzywami lub owocami. Wszystkie z nich umożliwiają dziecku zabawę w dorosłych, którą tak uwielbiają.

Piękno i estetyka od Tender Leaf Toys

Wszystkie zabawki są prosto i pięknie zaprojektowane, a także wykonane. Tender Leaf Toys dokłada starań, aby spełniały wymagania dzieci, a zarazem przykłada bardzo dużą wagę do wszelki zasad etycznych. Od początku jest zaangażowana w ochronę środowiska i zapewnienie równowagi na naszej planecie. Jednym z ważniejszych działań firmy, jest codzienne dbanie o równowagę w lasach kauczukowych. To stamtąd pochodzą surowce do produkcji zabawek, dlatego firma zobowiązała się do posadzenia jednego drzewa za każde, którego drewno zostało wykorzystane do produkcji.