Sleepee

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

  Sleepee to polska firma stworzona z myślą o Waszych dzieciach, a pośrednio o… Was samych.

  To produkty związane z tym, co jest niezwykle ważne w rozwoju malucha, jednocześnie będąc istotną składową szczęścia w życiu dorosłego już człowieka – SNU.

  Nasze hasło ’Good sleep matters’ odzwierciedla to, do czego dążymy: zapewnienie jak najspokojniejszego, bezpiecznego i długiego snu dzieci, a tym samym większego komfortu ich rodziców.

  Sleepe Gniadka Niemowlęce

  Wg. encyklopedii Sen to jedna z podstawowych potrzeb biologicznych człowieka. Jest niezbędny do życia i prawidłowego przebiegu procesów psychicznych. Już jedna nieprzespana noc obniża sprawność psychofizyczną. Natomiast brak snu przez dłuższy czas powoduje szereg negatywnych efektów psychicznych i fizjologicznych.

  Sleepee to linia produktów sprofilowanych,  ułatwiających spokojny i długi odpoczynek a tym samym takich, które już po pierwszym użyciu mogą okazać się równie niezbędne… jak sen.

  Zaprojektowane z dbałością o każdy detal, z użyciem tylko polskich certyfikowanych materiałów, uszyte w Polsce. Naszą „manią” jest jakość – każdy produkt wnikliwie testujemy po to, aby Wasze dzieci i Wy mogli się… dobrze wyspać! Ponieważ 'Good sleep matters’!

  Produkty Sleepee doskonale uzupełniają opiekę i ciepło, jakim rodzice otaczają swoje potomstwo, pomagając jednocześnie wypracować właściwe nawyki i prawidłowy rytm dnia.

  Sleepee to przede wszystkim wysokiej jakości gniazdka niemowlęce

  kocyk2