Skip Hop

Wyświetlanie 1–24 z 28 wyników

Skip Hop

Tworzone z pasją, w kraju w którym ceni się modę, jak i wygodę. W ofercie można znaleźć głównie artykuły dla nowoczesnych rodziców, którzy szukają dla swoich dzieci jeszcze lepszych rzeczy i wykorzystują okazje. Praktyczne, z pomysłem i oryginalne – tak opiszemy w trzech słowach Skip Hop.

Skip Hop to marka zza oceanu, tworzona w Nowym Jorku, stolicy mody jak i biznesu, innowacji. Takie też są ich produkty – współcześni rodzice będą zachwyceni jakością, wzornictwem i przede wszystkim wygodą oraz praktycznością ich szerokiej oferty! Wszystkie akcesoria, które możemy znaleźć w sprzedaży, mają „coś”, co przyciąga wzrok i od razu sugeruje, że będzie to świetnym dodatkiem, który przyda się na co dzień.

Tworząc Skip Hop, projektanci kierują się zasadą – aby rodzicom i dzieciom ułatwić wspólne spędzanie czasu, by wszystkie produkty z wachlarza ich oferty były praktyczne, wygodne, ale nie tylko! Wystarczy na chwilę spojrzeć tylko i wyłącznie na wizualną stronę ich artykułów – są nowoczesne, kolorowe,  różnorodne wzory, a do tego wykorzystują dostępne na rynku materiały, które są bezpieczne i trwałe. W rezultacie Skip Hop oferuje praktyczne rozwiązania, które w dodatku komponują się z aktualnymi trendami na całym świecie! I choć bycie rodzicem to trudna i ciężka praca – projektanci i twórcy artykułów w Skip Hop doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego wybierając ich produkty jest zdecydowanie łatwiej i przyjemniej pokonywać kolejne dni z uśmiechem i radością.

W ofercie Skip Hop znajdziemy m.in.:  torby – organizery dla zaradnych rodziców, którzy szukają praktycznych powierzchni do przechowywania akcesoriów dla dzieci. Różnego typu otulacze, wkładki do wózka czy zestawy piknikowe, a także ekwipunki do przechowywania jedzenia (jak i podawania) oraz picia. Skip Hop stworzył także linię zabawek, książeczek czy mat edukacyjnych, które wspomagają prawidłowy rozwój psychoruchowy małych dzieci.