Scootandride

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Scoot and ride – funkcjonalne hulajnogi 2w1 z Austrii

Scootandride to austriacka firma, która powstała z pasji do aktywnego wypoczynku dzieci. Maluszki pełne energii potrzebują odpowiednich towarzyszy, dzięki którym będą mogli zwiedzić świat i odkryć nowe, tajemnicze zakamarki. Austriacka marka stworzyła funkcjonalne i niezwykle oryginalne jeździki dla dzieci. Są fantastyczne, ponieważ spełniają dwie role – rowerku i hulajnogi. To praktyczne rozwiązanie również dla rodziców i małych przestrzeni do przechowywania (wyobraź sobie, o ile trudniej znaleźć miejsce dla dwóch oddzielnych pojazdów).

Hulajnoga Scoot And Ride Highwaykick 2w1 – dopasowane do oczekiwań najmłodszych

Produkty austriackiej marki są dosłownie szyte na miarę – dopasowują się bowiem do aktualnych potrzeb naszych pociech.

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są trzy rodzaje jeździków Scootandride – Highwaykick 2w1, Highwaykick 3 oraz Highwaybaby PLUS.

Scootandride Highwaykick 2w1 to nic innego jak hulajnoga wyposażona w siedzisko. Rośnie razem z malcem – gdy pociecha podrośnie, w łatwy i szybki sposób można zdemontować wygodne siedzisko. Highwaykick 3 natomiast to trzykołowa hulajnoga, polecana aktywnym dzieciom pomiędzy 3 a nawet 7 rokiem życia (do 120 cm wzrostu). Ostatni rodzaj, Highwaybaby to jeździk, który przy pomocy jednego przycisku zamienia się z hulajnogi w bezpieczny rowerek biegowy.

Wszystkie produkty austriackiego producenta cechuje wysoka jakość wykonania. Materiały wykorzystane do wykonania funkcjonalnych jeździków, stworzyły produkty, które mogą towarzyszyć pociechom nawet przez kilka następnych lat. Hulajnogi Scoot and Ride utrzymane w mocnych, oryginalnych barwach, dopasowują się również do wymagającego gustu pociechy – nietuzinkowe zestawienia kolorów oraz ciekawe połączenia elementów kreują pojazd pochodzący… z przyszłości.

Rabat Scoot And Ride Highwaykich SCOOTANDRIDE

Skorzystaj z rabatu na produkty marki scootandride, wpisz w koszyku MEY10, a otrzymasz 10% zniżkę.