Piramida zabaw

Wyświetlanie jednego wyniku

  Piramida zabaw – nauka poprzez zabawę!

  Jakie zabawy będą w praktyce najbardziej rozwijać nasze dzieci? Oczywiście takie, dzięki którym będą mogły nie tylko zapomnieć o swoich pierwszych troskach, ale także przy okazji czegoś się nauczyć. Edukacja od zawsze przynosiła wspaniałe efekty zwłaszcza wtedy, gdy łączyła się z zabawą i nie inaczej jest tym razem. Mamy zaszczyt zaprezentować Wam nowy, fascynujący produkt z przeznaczeniem dla dzieci, i to nie tylko przedszkolaków, ale także najmłodszych. Ta zabawka zafascynuje nawet dzieci, które dopiero co ukończyły pierwszy rok życia! Mamy na to dowody! Piramida Zabaw składa się z zestawu klocków do układania przez najmłodszych. Dzięki zestawowi z dziesięciu modułów można w kilka chwil stworzyć wieżę swoich marzeń, a przy okazji poznać także nowe słowa, nie tylko w naszym języku, ale także w językach obcych, a dokładnie w języku angielskim! Obcowanie dzieci z językiem angielskim od najmłodszych lat daje mnóstwo plusów. W przyszłości dziecko nie będzie miało oporu ani hamulców w sytuacjach, gdy przyjdzie mu porozumieć się z kimś, kto nie mieszka w Polsce.

  Dużo kolorów, kształtowanie charakteru i mnóstwo radości!

  To wszystko gwarantuje Piramida Zabaw. Na każdym klocku zamieszczone zostały piękne i nasycone kolorami fotografie roślin (warzyw i owoców) oraz zwierząt. Dziecko szybko poznaje nazwy kojarzące mu się z fascynującym światem natury. Dzięki liczbom umieszczonym na graficznych ilustracjach dziecko poznaje, czym jest liczenie. Im dziecko starsze, tym nowsze sposoby wynajduje na to, aby Piramida Zabaw stanęła w centralnym punkcie pokoju pełnego innych zabawek, ale nie z tak silną funkcją edukacyjną jak nasz produkt. Piramida Zabaw to 10 klocków, które po ułożeniu w całość dają obiekt o wysokości 80 centymetrów! Warto wspomnieć w tym momencie, że twórcy zabawki Piramida Zabaw właśnie za tą formę otrzymali wyróżnienie w jednej z edycji konkursu na Zabawkę Roku. Konkurs ten był organizowany przez jeden z portali zajmujących się dziedziną wiedzy na temat współcześnie produkowanych zabawek dla dzieci o zabarwieniu edukacyjnym. Piramida Zabaw jest zabawką w 100% pochodzącą z Polski, z czego możemy być absolutnie dumni!

  Klocki z Piramidy Zabaw, a rozwój ruchowy

  Piramida Zabaw wspomaga rozwój ruchowy najmłodszych. Dla małego dziecka uniesienie klocków oraz postawienie ich w jednym rzędzie to prawdziwe wyzwanie, kształtuje się dzięki temu jego cała motoryka i umiejętność radzenia sobie nawet z najmniejszymi, ruchowymi przeszkodami. Można umieszczać mniejsze klocki w większych, co także jest wspaniałą zabawą, pomagającą rozróżniać poszczególne wielkości. Rzadko które zabawki tak silnie rozwijają dziecięcą wyobraźnię, co Piramida Zabaw. Dziecko obcujące z kolorami w czasie zabawy jest szczęśliwsze, bardziej otwarte, radośniej nastawione do życia. Umie się też szybciej skoncentrować oraz precyzyjnie dokonywać wszelkich ruchów na drodze do osiągnięcia wymarzonego celu. Na klockach z Piramidy Zabaw umieszczono ponad 40 fotografii zwierząt oraz warzyw i owoców, wraz z nazwami.