Novelies Zara

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Minimalistyczna elegancja mebli z kolekcji Zara

Kolekcja Mebli Zara to minimalistyczne połączenie wysokiej estetyki wykonania z nowoczesnym stylem, który fantastycznie odnajduje się w każdej przestrzeni. Propozycja ta sprawdzi się zarówno w pokoju niemowlaka, jak i nastolatka. Uniwersalność kolekcji została osiągnięta poprzez jej praktyczny wymiar zastosowania.

Gwarancja wysokiej jakości

Meble z kolekcji Zara Novelies zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Długotrwałe użytkowanie to ich „pozytywny skutek uboczny”. Poszczególne elementy aranżacyjne bowiem posłużą maluchowi, niemowlakowi, a następnie starszakowi. Stwierdzenie „zakup na lata” ma tu szczególne zastosowanie. Trwałość i solidność kolekcji to jednak nie wszystkie zalety mebli Zara.

Producent Novelies zatroszczył się również o stylistyczny aspekt produktów. Meble bowiem potrafią dopasować się do wnętrz zaaranżowanych w oryginalny sposób. Ich ponadczasowość wspaniale współgra z aktualnie popularnym stylem art deco. Dobierając, do mebli z kolekcji Zara, dodatki nie musisz obawiać się o tandetną złożoność aranżacji. Produkty stanowią świetne tło dla elementów odważnych, romantycznych, subtelnych i abstrakcyjnych.

Estetyczna paleta kolorów

Meble Zara dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – gołębiej szarości oraz ponadczasowej bieli. W obu wersjach kolekcji to jednak biel stanowi dominującą barwę. Kolor ten potwierdza uniwersalność mebli Zara – tworzy, mimo stereotypowych przekonań, oryginalny klimat pokoju dziecięcego. Biel świetnie odnajdzie się również wśród mniejszych przestrzeni, zamieszkiwanych przez maluszka. Jako kolor należący do podstawowej palety barw optycznie powiększy wnętrze, kreując nowe, wizualne odczucia estetyczne. Jeśli natomiast chcesz wprowadzić do pokoju swojej pociechy, odrobinę szaleństwa, postaw na elegancką szarość, która subtelnie przełamie stonowaną biel.

Komfort ponad wszystko

Novelies zadbał o komfortowe korzystanie z kolekcji mebli Zara. Ich charakterystyczną cechą jest trwałość i solidność wykonania. Do stworzenia produktów wykorzystane zostały lekkie materiały. Meble osadzono na dębowych nóżkach – to wizualny zabieg, który dodaje elementom aranżacyjnym pięknej swobody. Lekkość, świeżość i ponadczasowa paleta kolorów to fantastyczni zwolennicy dziecięcego minimalizmu. Dębowe nóżki mebli kreują również funkcjonalny wymiar przestrzeni – umożliwiają komfortowe odkurzanie każdej powierzchni, również tej znajdującej się pod danym meblem. Dodatkowa przestrzeń może zostać wykorzystana na umieszczenie ozdobnych pudełek, w których pomieści się sezonowa odzież, pościel, a nawet zabawki.

Skoro o przechowywaniu mowa – meble z kolekcji Zara zostały wyposażone w bezszelestne prowadnice z systemem zamykania dotykowego tzw. naciśnij, aby otworzyć. Wygodne korzystanie z szuflad i komód jest więc możliwe nawet podczas popołudniowej drzemki maluszka.

Meble Zara – co wchodzi w skład kolekcji?

Kolekcja Zara Novelies składa się z: łóżeczka z funkcją tapczaniku (odpowiednie rozwiązanie, gdy dziecko podrośnie), komody, szafy, skrzyni i półki. W sprzedaży dostępna jest również druga wersja, polecana starszakom i uczniom. W jej skład wchodzi  – duże łóżko (200×90), komoda, regał z szufladą, biurko i półka.

Bezpieczne meble dla Twojego dziecka

Kolekcja mebli Zara to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa. Do produkcji mebli bowiem wykorzystano naturalne materiały, odpowiednie również dla małych alergików. Kolekcja Zara została pomalowana i zabezpieczona lakierami spełniającymi restrykcyjne normy m.in. normę EN71/3.