Novelies Melody

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Harmonia elegancji i klasyki poznaj kolekcje Melody

Meble z kolekcji Novelies Melody to opowieść o urokliwych, pełnych wdzięku produktach. Harmonijne połączenie elegancji i klasyki podkreśla uniwersalność elementów aranżacyjnych. Prosta estetyka ukryła się w uniwersalnej, zgrabnej formie. Nie oznacza to wcale, że meble są monotonne i zwyczajne. Wręcz przeciwnie, minimalistyczne, dopasowujące się do ponadczasowych kanonów kształty, raczą gusta modnych dusz.

Meble do pokoju dziecka Melody dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – gołębiej szarości i bieli. Barwy należące do najpopularniejszej palety kolorów gwarantują dopasowanie do każdego typu wnętrz i klimatu, który panuje w domowej przestrzeni. Sprawdzą się zarówno wśród chłopięcych marzeń o super bohaterach, jak i dziewczęcych wyobrażeniach o królewskich komnatach.

Zaproś Melody do pokoju dziecka

Kolekcja Melody dopasowuje się do przestrzeni, w której zamieszkuje noworodek, niemowlak, starszak, a nawet uczeń. Szeroki wybór produktów w obrębie jednej kolekcji zapewni oryginalne wyposażenie pokoju dziecka. Nie musimy ryzykować stwierdzeniem, iż meble te posłużą przez wiele lat. Novelies gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie, ponieważ są funkcjonalne, estetyczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Wyposażenie pokoju kolekcją Melody jest niezwykłe. Meble zmieniają się bowiem wraz z upływem czasu – gdy maluch podrośnie, możesz zakupić dodatkowe elementy np. większe łóżko czy biurko, które urozmaicą przestrzeń i zachęcą pociechę do kreatywnego rozwijania osobowości.

Ponadczasowa i urokliwa kolekcja mebli Novelies

Meble Novelies zostały osadzone na subtelnie rzeźbionych cokołach. Dzięki temu kolekcja zyskuje lekką swobodę – w ten oto sposób potrafi dopasować się również do mniejszych przestrzeni. Eleganckie wykończenie zostało ukryte w lekko zdobnych frezach. Dodatkowo szuflady i drzwiczki wyposażono w uchwyty, w kolorze specjalnie postarzanego srebra. Taki zabieg producenta sprawił, iż kolekcja Melody nieśmiało flirtuje z nutką romantyzmu.

Kolekcja Melody – z czego się składa?

Kolekcja mebli Melody składa się z: komody, dwudrzwiowej szafy, łóżeczka z opcją tapczanika, większego łóżka (90×200), biurka, regału, skrzyni, półki i przewijaka.

Magiczne łóżeczko w roli tapczanika

Łóżeczko-tapczanik z barierką ochronną i szufladą to odpowiednia propozycja dla maluszka – nowego członka rodziny. Trzy poziomy wysokości leżyska dopasowują się do wieku pociechy. Pojemna szuflada zatroszczy się o przechowywanie sezonowych ubrań, pościeli i kocyków. Barierki ochronne wyposażone są w dwie wyjmowane lamelki, dzięki czemu starszy niemowlak może swobodnie wchodzić i wychodzić z łóżeczka. Mebel z upływem czasu, a co za tym idzie również wzrostem starszaka, przemieni się w wygodny tapczanik. Wystarczy zdemontować jedną z ramek, aby uzyskać w pełni funkcjonalne łóżko.

Wysoka jakość na pierwszym planie

Meble z kolekcji Melody zostały wykonane z najwyższej jakości płyty meblowej MDF oraz drewna. Każdy produkt spełnia normy higieniczności klasy E1. Meble otrzymały również certyfikaty bezpieczeństwa – wykorzystane do pomalowania farby i zabezpieczenia, lakiery spełniają restrykcyjne normy EN71/3. Kolekcja Melody to bezpieczna propozycja również dla alergików – do powietrza bowiem nie są emitowane żadne szkodliwe substancje.