Novelies Bianka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Nowoczesność w stylu art deco – poznaj kolekcję Bianka

Kolekcja mebli Bianka Novelies przełamuje monotonię w dziecięcej przestrzeni. Utrzymana w stylu art deco kreuje oryginalne i niebanalne wnętrze uroczej księżniczki i dzielnego super bohatera. Spełnia oczekiwania nie tylko małych użytkowników, ale również wymagających rodziców.

Elegancję kolekcji podkreślają stylowe frezy oraz porcelanowe gałki. Subtelne wykończenie prezentują ręcznie robione nóżki, na których osadzono elementy aranżacyjne. Na frontach mebli znajduje się natomiast ozdobny półwałek. Wszystkie detale współgrają za sobą, tym samym tworząc piękne nawiązania do romantycznego stylu w nowoczesnym wydaniu. Poszczególne elementy mebli zwracają uwagę na fakt, iż współcześnie istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły.

Praktyczne wykorzystanie mebli Bianka zostało uatrakcyjnione wysokimi nogami. Dzięki nim utrzymanie porządku w dziecięcym pokoju okaże się przysłowiową bułką z masłem.

Meble Bianka to ponadczasowa kolekcja. Świadczy o tym chociażby wykorzystanie bieli jako koloru przewodniego wśród elementów aranżacyjnych. Barwa ta jest ponadczasowa, uniwersalna – chętnie odświeży monotonne wnętrze. Jej modny aspekt podkreślony został poprzez praktyczne zastosowanie – biel optycznie powiększa przestrzeń, dlatego też kolekcja Bianka fantastycznie odnajdzie się wśród małych wnętrz. Meble Novelies stanowią świetne tło dla odważnych, inspirujących dodatków, utrzymanych w intensywnych kolorach. Uniwersalność kolekcji Bianka sprawdzi się w pokoju zamieszkiwanym przez dziewczynkę i chłopca – to również idealna propozycja dla rodzeństwa!

Kolekcja odpowiednia dla dzieci w każdym wieku

Kolekcja Bianka to odpowiedni wybór dla dziecka w każdym wieku. Może towarzyszyć maluszkowi już od pierwszych chwil życia. Sprawdzi się również we wnętrzu, w którym urzęduje przedszkolak, uczeń i zbuntowany nastolatek.

Meble Bianka – co wchodzi w skład kolekcji?

Kolekcja Bianka dopasowana jest do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Novelies zwracając uwagę na indywidualne potrzeby użytkowników, stworzył dwa autorskie zestawy. Pierwszy z nich jest bardziej rozbudowany, składa się z: łóżeczka z funkcją tapczaniku, komody, szafy, regału z szufladą, skrzyni i półki. Drugi zestaw natomiast został pomniejszony o regał z szufladą. W związku z tym wersja ta stanowi odpowiednią propozycję do mniejszego pokoju dziecięcego.

Innowacyjne meble wysokiej jakości

Podczas aranżacji dziecięcego pokoju, szczególnie rodzice zwracają uwagę na wysoką jakość wykonania mebli. Walor ten przekłada się na długotrwałość użytkowania. Meble z kolekcji Bianka zostały wykonane z wysokiej jakości płyty MDF oraz drewna. Spełniając najbardziej rygorystyczne wymogi, polecane są także małym alergikom. Elementy kolekcji zostały pomalowane bezpiecznymi farbami. Dodatkowym zabezpieczeniem produktów jest lakier, który zapewnia piękną prezentacje mebli z kolekcji Bianka. Pomimo lakierowania, produkty nie emitują do powietrza szkodliwych substancji.

Innowację kolekcji Bianka Novelies podkreśla zastosowanie nowoczesnych prowadnic oraz zawiasów marki Hafele. Dzięki temu producent wdrożył do swoich mebli system spowalniający, tym samym umożliwiając bezszelestne domykanie drzwi i szuflad.