Kołyska Lea

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Idealna kołyska – czy istnieje?

Wybór odpowiedniego łóżeczka dla maluszka to dla rodziców ogromne wyzwanie. Pod uwagę bowiem brane są szalenie istotne aspekty. Estetyka wykonania, wykorzystanie wysokiej jakości elementów, subtelne i solidne wykończenie, spełnianie rygorystycznych wymogów – wydawałoby się, że lista ta jest nieskończenie długa.

Na rynku dziecięcym panuje stwierdzenie – „do wyboru, do koloru”. Owszem, gama barw tego typu produktów jest niczym nieograniczona. Jednak w przypadku spełniania rygorystycznych norm, dopasowania się do najwyższych zasad bezpieczeństwa… cóż, wtedy ciężko spostrzec produkt, który zaoferuje funkcjonalne połączenia pomiędzy tym, co estetyczne, modne i praktyczne. Marka Novelies postanowiła podjąć się, wydawałoby się, zadania niemożliwego do wykonania. Nie tak dawno, w swojej modnej, funkcjonalnej rodzinie powitała nowego członka – kołyskę Leę.

Kojąca kołyska LEA dla dziecka

Kołyska Lea to idealna propozycja dla noworodków. Łóżeczko bowiem zaspokoi potrzeby dziecka już od pierwszych dni jego życia. Kołyska, imitując ruchy, których pociecha doświadczała przez 9 miesięcy w brzuszku mamy, zapewnia kojący, pełen pięknych snów wypoczynek. Łóżeczko bujając się w przód i w tył ułatwia dziecku zasypianie, wprowadzając maluszka w spokojny sen. Jest przytulne, pełne ciepła i miłości.

Jak zaaranżować wyjątkowe miejsce do spania?

Kołyska Lea dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – ponadczasowej bieli i gołębiej szarości.

W kołysce, przy pomocy kilku ciekawych elementów, można stworzyć miłą przestrzeń. Do łóżeczka bujanego pasuje materac w rozmiarze 40×90 cm. Nie zapomnij o oryginalnych detalach – łaciaty, puszysty kocyk, pościel w delikatne, pudrowe wzorki, poduszka w kształcie zwierzaka czy wiszące chorągiewki wyróżnią kołyskę na tle pokoju dziecięcego.

Solidna jakość wykonania

Kołyska Lea ma wiele zalet. Wyposażona w szeroko rozstawione nogi w kształcie litery A, zapewnia najwyższej jakości bezpieczeństwo – stoi stabilnie na podłodze. Szczebelki kołyski są gładkie – ich subtelne wykończenie to nie tylko walor estetyczny, ale również spełniający rygorystyczne wymogi. Łóżeczko bowiem jest miejscem, w którym maluszek poznaje świat, rozwija zdolności motoryczne. Niemowlak może łapać gładkie szczebelki – są przyjazne dla ciekawskich rączek pociechy. Co więcej, łóżko bujane Lea ma zaokrąglone krawędzie. Dzięki temu maluszek może śmiało poznawać nowe kształty.

Niezastąpiony towarzysz dziecięcych snów

Łóżeczko bujane chętnie utuli malca zarówno do snu, jak i popołudniowej drzemki. Dziecko poruszając się w kołysce, samo wprowadza Leę w lekkie, delikatne bujanie. Dzięki nowoczesnemu spojrzeniu marki Novelies, łóżeczko można przenosić po całym domu. W związku z tym stworzenie oryginalnych, minimalistycznych i inspirujących aranżacji, z pełnym skupieniem na kołysce Lei, stwarza rodzicom niezwykłe pole do popisu. Jej funkcjonalne rozmiary sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i małym mieszkanku.

Spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi

Kołyska Lea marki Novelies spełnia oczekiwania najbardziej wymagających rodziców. Mebel został wykonany z wysokiej jakości płyty MDF oraz drewna. Każdy wykorzystany, do stworzenia łóżeczka bujanego, materiał otrzymał certyfikat bezpieczeństwa. Produkt marki Novelies spełnia normy higieniczności klasy E1. Kołyska Lea pomalowana jest bezpiecznymi farbami i lakierami odpowiednimi również dla małych alergików – do powietrza bowiem nie są uwalniane szkodliwe substancje.