Novelies Meble

Wyświetlanie 1–24 z 47 wyników

Dziecięca elegancja w modnym wydaniu poznaj meble Novelies

Novelies to wspaniałe i niezwykłe kolekcje mebli dla dzieci. Producent zadbał o ich wysoką jakość i fantastyczną funkcjonalność. Okazuje się bowiem, że meble te dla Twojej pociechy nie tylko wpisują się w aktualnie obowiązujące trendy.

Elegancja zazwyczaj kojarzy się z czymś wyszukanym i wyniosłym. Nic bardziej mylnego – Novelies stworzył świeżą definicję nowoczesnej estetyki. Ich kolekcje są gustowne i modne – z lekkim przymrużeniem oka, kreują wspaniałe kąciki do zabawy, odpoczynku i rozwoju maluszka.

Od pierwszych chwil życia

Podczas urządzania pokoju dla Twojej pociechy, jako rodzic, zwracasz uwagę na szereg funkcji, które powinny spełniać meble. Wysoka jakość to nie jedyna zaleta produktów zakupionych stacjonarnie lub też wirtualnie. Coraz częściej przywiązujemy uwagę do długotrwałości mebli.

Aktualnie zakup modnej kolekcji wiąże się z pewnym wydatkiem. Niemniej jednak dobrze przemyślany wybór stwarza kreatywne i przede wszystkim funkcjonalne pole do popisu. Meble Novelies to zakup na lata. Twojemu maluszkowi mogą towarzyszyć już od pierwszych chwil życia. Staną się także nieodłącznym kompanem przedszkolaka i dojrzewającego nastolatka.

Producent zadbał o ponadczasowość mebli – swoim stylem i funkcjonalnością dopasowują się do oczekiwań i dużych, i małych użytkowników. Uniwersalność kolekcji podkreślana jest na każdym kroku – otóż swoją stylistyką uatrakcyjnią wnętrze zamieszkiwane przez chłopca i dziewczynkę. To po prostu dobry sposób na zaaranżowanie pokoju, w którym mieszka rodzeństwo.

Minimalistyczne kolekcje, odważne propozycje

Kolekcje mebli Novelies prezentują modne rozwiązania. Dopasowują się do stylu, który dominuje w domowych przestrzeniach. Jeśli klimat, który króluje w Waszym wnętrzu, nawiązuje do aktualnie najpopularniejszego trendu – stylu skandynawskiego, to wiedz, że w ofercie producenta napotkasz stonowane, minimalistyczne, wykonane z drewna elementy mebli.

Novelies rozumie także indywidualne potrzeby Klientów, dlatego też nie skupia się na jednym, konkretnym trendzie. Łączy odważne, niebanalne propozycje, w jedną, spójną tematykę, tym samym proponując kolekcje w niezwykłym, bo oryginalnym wydaniu.

Z pasji do rozwoju maluszka

Współcześnie meble do pokoju dziecka przeszły ogromną metamorfozę. Nie chodzi tylko o styl, którym kuszą estetyczne dusze. Istotną cechą, szczególnie dla rodzica, jest kreatywny rozwój maluszka. Meble Novelies zapewniają dziecku niezwykłe możliwości. Wśród kolekcji bowiem znajduje się farba tablicowa. To wspaniały element przestrzeni zamieszkiwanej przez maluszka. Odpowiedzialna za rozwój zdolności artystycznych i stwarzanie pola do popisu, niczym nieograniczonej dziecięcej, wyobraźni satysfakcjonuje rodziców. Bestsellerem producenta novelies jest kołyska Lea.

Najwyższa jakość mebli novelies

Novelies zaprojektował kolekcje mebli dla dzieci z najwyższą dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wykonane według najbardziej rygorystycznych standardów, troszczą się o bezpieczeństwo Twojej pociechy. Meble wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają długotrwałe użytkowanie.

Dostępne kolekcje Mebli Novelies: