Nelutek huśtawki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Nelutek – huśtawki tworzone z pasji do dzieci

Produkty, które mają duszę i opowiadają pewną historię to te, które tworzone są z pasji i zamiłowania do najwyższych wartości. Marka Nelutek postawiła na najbardziej wymagającą grupę użytkowników – dzieci. Okazało się to strzałem w dziesiątkę – kreowane huśtawki to wyjątkowe, nowoczesne i oryginalne ozdoby dziecięcej przestrzeni. Są niepowtarzalne, wręcz nietuzinkowe – huśtawki bowiem odnajdują się w każdym domu, w którym urzędują najmłodsze pociechy.

Bezpieczne, funkcjonalne i ozdobne

Huśtawki Nelutek to oryginalne zabawki, które spełniają szereg niezwykłych funkcji. Każdy produkt tej marki to najwyższa jakość wykonania – są bezpiecznym towarzyszem każdego maluszka. Huśtawki są również przepiękne – połączenie drewna klasy premium, wysublimowanej tkaniny i naturalnego sznurka dopasowuje się do aktualnie obowiązujących trendów. Domowa zabawka Nelutek chętnie odnajduje się w dziecięcej przestrzeni – niebanalne zestawienie materiałów, estetycznych detali wspaniale podkreśla wyobraźnię i fantazję najmłodszych.

Dopasowane do aktualnych trendów

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są huśtawki Nelutek w różnych odcieniach i zestawieniach kolorystycznych. Do minimalistycznych i stonowanych wnętrz polecamy domowe zabawki utrzymane w jasnych kolorach – nowoczesne aranżacje podkreśli pudrowy róż, czy delikatna mięta. Do bardziej charakternych przestrzeni natomiast rekomendujemy huśtawki w paski z czarnymi linami lub szare przełamane beżowym, grubym sznurkiem. Ten element ozdobny skupi na sobie całą uwagę postronnych obserwatorów – będzie świetnym wyróżnikiem dziecięcej, acz wysublimowanej aranżacji wnętrz.