Mr Maria

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Mr Maria jako producent zabiera nas w świat trochę zapomnianych, acz kultowych bajek. Zachwyca pomysłowością, przenosząc w nowy wymiar, jeszcze nieodkryte miejsca. Wiele osób jednak twierdzi, iż Mr Maria to ktoś więcej niż tylko producent czy firma skupiona na masowej kreacji artykułów przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Jest to studio designu, w którym tworzone są produkty z pasji i oddania sztuce aranżacji. Kuszą estetyczne oko rodziców, kreują wyobraźnie najmłodszych, przy okazji dopasowując się do uniwersalnych stylów, aktualnie szalenie modnych.

Mr Maria – Nastrojowe oświetlenie kształtuje charakter domu

Mr Maria jest przede wszystkim skupiona na oświetleniu – to istotny element każdego wnętrza. Dzięki lampom kreujemy charakter wnętrza, tworząc nastrojowy klimat, pełen przytulnego ciepła. Znakiem rozpoznawczym studia jest mała króliczka Miffy, której ciekawa i inspirująca historia rozpoczyna się w 1955 roku. Dick Burna, autor ponad 100 książeczek o Nijtje – tak ma na imię Miffy w Holandii, sprawił, iż bohaterka stała się przyjacielem dzieci na całym świecie.

Pomysłowe kreacje wnętrz z Mr Maria

Lampy Mr Maria z kolekcji Miffy to opowieść o tym, gdzie historia spotyka się z innowacją. Niebanalne połączenia są kombinacją technologicznych nowinek, przyciągających wzrok. Ciepłe, przyjazne kształty misiów i zajączków są oddanym towarzyszem dziecięcych snów i bezcennych momentów rodziców ze swoimi pociechami. Każda z lamp została wyposażona w funkcję ściemniania – regulacja intensywności światła odpowiada aktualnym potrzebom domowników. Wykonane z wysokiej jakości, troszczą się o środowisko naturalne – polietylen jest materiałem, który w 100% podlega recyklingowi, natomiast zastosowanie technologii LED jest energooszczędnym i niezwykle bezpiecznym rozwiązaniem dla dzieci.

Lampa Miffy XL

Miffy First Light