Mombella

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Gryzak Mombella i pojemniki na przekąski

Historia marki Mombella rozpoczęła się w roku 2013. David Guan, młody ojciec z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w przedszkolach, nie mógł znaleźć odpowiedniego produktu dla swojego ząbkującego dziecka. Oferta dostępna na rynku nie spełniała jego oczekiwań, dlatego wpadł na pomysł stworzenia własnej marki. Mombella gryzaki to połączenie zabawki oraz gryzaka dla dzieci i niemowląt. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz przeprowadzonym badaniom, David Guan postanowił wykorzystać w swoich produktach silikon. Dzięki temu są one nie tylko miękkie, ale przede wszystkim bezpieczne. Po dwóch latach, które Guan poświęcił na tworzenie i udoskonalanie swojej wizji, powstał pierwszy gryzak zabawka w kształcie ośmiornicy. Mombella to marka, która szybko się rozwija i zatrudnia doświadczonych specjalistów. Dzięki innowacyjnym produktom jest to doskonały wybór dla ząbkujących dzieci.

Co znajduje się w ofercie marki Mombella?

W ofercie marki Mombella znajdują się gryzaki w kształcie zwierzątek, które będą również doskonałą zabawką dla najmłodszych. Dostępna jest między innymi wiewiórka, małpka czy ślimak. Kolorowe produkty spodobają się każdemu dziecku, dlatego są one doskonałym wyborem dla ząbkujących maluchów. Oferowane gryzaki posiadają zróżnicowane faktury, co zapewnia znalezienie najlepszej metody na uśmierzenie bólu. Mombella gryzaki to produkty wielofunkcyjne. W ofercie znajduje się na przykład wiewiórka, która może posłużyć również do podawania posiłków, ślimak to także grzechotka, natomiast tańczący słonik pełni rolę szczoteczki do zębów.

Oprócz gryzaków, Mombella posiada w swojej ofercie również pojemniki na przekąski w kształcie łodzi podwodnej. Są one zaprojektowane z myślą o najmłodszych, z użyciem antypoślizgowych materiałów. Dzięki temu, że są one lekkie, posiadają miękką i łatwą w użyciu pokrywkę, doskonale nadają się do samodzielnego użytkowania. Pełnią one także rolę zabawki, dlatego jest to doskonały wybór podczas podróży czy spaceru. Każdy gryzak Mombella może być myty w zmywarce, używany w mikrofalówce oraz w zamrażarce. Dzięki temu są to produkty niezwykle praktyczne i łatwe w użytkowaniu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim – Gryzak Mombella

Mombella gryzak to produkt, który jest całkowicie bezpieczny. Silikon, który został użyty do produkcji doskonale nadaje się do gryzienia. Jego miękka struktura nie rani delikatnych dziąseł maluchów, przynosi natomiast ulgę podczas bolesnego ząbkowania. Gryzaki oferowane przez Mombella są wolne od BPA oraz ftalanów. Ich kształty zostały zaprojektowane w sposób, który uniemożliwia zadławienie się przez dziecko. Gryzaki Mombella są stworzone z myślą o potrzebach małych dzieci. Produkty te są lekkie, a ich rozmiar jest idealnie dopasowany do małych rączek. Dzięki temu ich trzymanie oraz użytkowanie nie sprawia maluchom żadnych problemów. Gryzaki są miękkie i elastyczne, dzięki czemu są idealnym sposobem na masaż dziąseł, który przynosi ulgę podczas bolesnego ząbkowania. Natomiast ich kształty stanowią doskonały sposób na rozwój zdolności motorycznych dziecka.