Miniland

Wyświetlanie 1–24 z 57 wyników

Miniland to hiszpańska firma, która już od 1962 roku zajmuje się produkcją zabawek. Ich oferta skierowana jest głównie do najmłodszych dzieci, w przedziale wiekowym 0 – 3 lata. Oferta tego wyjątkowego producenta, jest odpowiedzią na potrzeby maluchów. Wszystkie zabawki tej firmy spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i są wykonane jedynie z najlepszych materiałów. Od wielu lat Miniland niezmiennie cieszy się opinią firmy, która dba o najwyższą jakość.

 

Miniland lalki, które nie tylko bawią

 

Lalki Miniland stworzone przez tego producenta, są wyjątkowe i niepowtarzalne. Powstały dzięki pomysłowi na linię edukacyjną dla małych dzieci. Różnią się pomiędzy sobą, zarówno płcią jak i kolorem skóry. Dzięki bardzo dobrze odwzorowanej budowie anatomicznej, pozwalają dziecku na lepsze zrozumienie różnic pomiędzy dziewczynkami i chłopcami. Dodatkowo, są lekcją o wielokulturowości świata i poszanowaniu dla każdego człowieka. Lalki Miniland w subtelny sposób zwracają uwagę na różnicę w wyglądzie ludzi. Dzieci są bardzo otwarte, nie mają w sobie żadnych uprzedzeń. Jeżeli od najmłodszych lat, mają możliwość spotykania się z różnorodnością w wyglądzie ludzi, będą traktować te różnice, jako zupełnie naturalne. Lalki te pełnią ciekawą i ważną rolę edukacyjną. Sprawdzają się jednak również w tradycyjnej roli zabawkowej lalki, które często są uwielbiane nie tylko przez dziewczynki, ale także chłopców.
Producent daje możliwość wyboru spośród lalek przedstawiających niemowlęta z Europy, Azji, Afryki czy Ameryki Łacińskiej. Wszystkie z nich są dostępne w wersji żeńskiej i męskiej.

Lalka Miniland – Wykonanie

Głównym materiałem, z którego są wykonane jest winyl, sprawia to, że lalka jest przyjemna w dotyku, elastyczna, a zarazem bardzo trwała. Bardzo dobrej jakości są również przyszyte włosy. Można je czesać i bawić się swobodnie bez obawy o ich uszkodzenie. Wszystkie lalki mają delikatny zapach wanilii, który utrzymuje się na nich przez bardzo długi czas. Ruchome kończyny i głowa, pozwalają na urozmaicenie zabawy.
Dzięki dokładnemu odwzorowaniu anatomii oraz różnic w wyglądzie pomiędzy ludźmi pochodzącymi z różnych zakątków świata pełnią rolę edukacyjną. Pomagają w wychowaniu dzieci w tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka, a także wzbudzają zaciekawienie światem, innymi regionami i kulturami.
Do wyboru są dostępne lalki w rozmiarach 21-38 cm. Niektóre z nich mają dodatkowo przyszyte włosy.
Wszystkie lalki, w podstawowej wersji, są sprzedawane ubrane w białą bieliznę. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ubranek w odpowiednim rozmiarze. Przebieranie lalek sprawi dziecku wiele przyjemność, a poza tym pozwoli na poprawę koordynacji ruchów, wpłynie pozytywnie na rozwój jego motoryki małej.

Lalki

Lalki to zabawki ponadczasowe. Zazwyczaj są kupowane dla dziewczynek, natomiast chłopcy również często się nimi bawią. Dzieci lubią naśladować zachowania dorosłych, na przykład udając rodzinę, w takich zabawach lalki sprawdzą się idealnie. Pomagają także rozbudzić w dzieciach uczucia empatii i opiekuńczości. Są zabawką bardzo dobrze rozwijającą inteligencję emocjonalną.