Mini Be

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

MiniBe to marka, która proponuje aktywne spędzanie czasu z dzieckiem, rozrywkę na najlepszym poziomie i niekończące się okrzyki radości! Wybierając jedną z propozycji od tego producenta, sprawimy niesamowite doznania, jak i zabawę, która długo będzie cieszyć i dziecko, i rodzica.

MiniBe nudzie mówi NE !

Nuda jest „be”, ale „be” to także być! A można być i kreatywnym, i szczęśliwym, i razem (z dzieckiem i rodzicem). Marka MiniBe proponuje aktywne spędzanie czasu z dzieckiem, bez wychodzenia z domu, akurat na brzydką pogodę! Jak widać, MiniBe może mieć nieskończenie wiele znaczeń i pomysłów, a od czego zacząć?

Już gdy dziecko zaczyna swoje pierwsze próby siadania, raczkowania i chwytania w rączki, warto wybrać wyjątkowe produkty od MiniBe. Choć oferta skupia się wyłącznie na piankowych basenach z bezpiecznymi kulkami, a także ręcznie szytymi akcesoriami, to nie przeszkadza to w wyborze produktów, które od razu rozkochają w sobie dzieci i z miejsca staną się ich ulubionymi. Marka weszła na rynek dzięki unikatowym, piankowym basenom, które wypełniła kulkami. Do tej pory można było je spotkać na dużych i zamkniętych placach zabaw, teraz każdy rodzic może dać dziecku radość, tworząc plac zabaw w jego własnym pokoju! Suchy basen z kulkami od Mini Be znajdziecie w naszym sklepie w zestawie z 150 oraz 200 kulkami, oczywiście można dokupić więcej piłeczek, dostępnych w kilkunastu kolorach.

Elementy basenu od MiniBe

Wszystkie elementy piankowego basenu MiniBe są bezpieczne dla dzieci – nie zawierają małych elementów, a tkaninę można z łatwością ściągnąć i prać w pralce. Nowy mebelek pomieści więcej jak jedno dziecko na raz, dlatego rodzeństwo bez problemu będzie zajmować w nim swój czas czy rówieśnicy, którzy przyjdą w odwiedziny do młodych gospodarzy!