Miniu wszystko do kąpieli

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Miniu produkty do kąpieli

Nie każde dziecko lubi się kąpać. To, co dla jednego dziecka może się okazać doskonałym sposobem na zabawę, dla drugiego będzie katorga nie do zniesienia. Jak uatrakcyjnić dziecku kąpiel, by zawsze kojarzyła się mu ona z czymś przyjemnym i ciekawym? Jest na to wiele sposobów, ale jednym z lepszych z pewnością okazać się może dobór właściwych gadżetów i kosmetyków. Na rynku produktów przeznaczonych do pielęgnacji najmłodszych znajdziemy wiele kosmetyków, ale żadne nie sprawdzą się tak dobrze, jak kosmetyki do kąpieli dla dzieci marki Mini – u. Ten wszechstronny producent bogatej gamy kosmetyków pielęgnacyjnych dla dzieci zaskarbił sobie zaufanie rodziców na całym świecie. Nic dziwnego, w końcu do wyrobu wszelkiego rodzaju kremów, szamponów, bydełek, płynów do kąpieli, kuleczek mydlanych, wykorzystuje wyłącznie sprawdzone i naturalne składniki. Nie zagrażają więc naszym dzieciom żadne uczulenia oraz nieprzyjemne zmiany skórne. To niezwykle istotne w dobie wszelkich alergii, o których słyszy się niemal każdego dnia!

Mini – u – by kąpiel odbywała się bez łez…

Szeroka gama produktów kosmetycznych Mini – u pozwala dziecku w pełni odczuwać radość w czasie kąpieli, ale także daje możliwość zachowania swobody podczas wszystkich czynności wykonywanych już po wyjściu z łazienki. Dziewczynki z długimi i gęstymi włosami często narzekają, że mama za silnie szczotkuje delikatne już włosy. Żeby włoski dziecięce dawały się lekko rozczesywać, wystarczy zastosować spray zmiękczający włosy Mini – u wraz z dołączoną szczotką, oczywiście tej samej marki. Włosy rozczesują się płynnie, a w oczach dzieci nie widać ani jednej łzy. Podczas zabawy w wannie dzieci z kosmetykami Mini – u wykształcać mogą także liczne talenty artystyczne. Z pewnością będą zachwycone mydełkami do malowania, o różnych kolorach oraz przyjemnej w dotyku struktura. Mydełka w kształcie kulek to także niebanalna propozycja dla najmłodszych uciekających przed wanną gdzie pieprz rośnie. Jeśli powiemy wszystkim dzieciom, że kuliste mydełka mają w środku zabawkę, która można ujrzeć wtedy, gdy mydło całkiem się zużyje, z pewnością wielu opornych na mycie szybko zmieni zdanie.

Magia piany!

Które z dzieci nie lubi piany? Bez niej kąpiel nie ma najmniejszego sensu i staje się tylko i wyłącznie nudnym rytuałem. Na szczęście, dzięki kosmetykom do kąpieli marki Mini – u nie trzeba martwić się tym, że chmury z piany pozostaną tylko kwestią wyobraźni. Z żadnym innym płynem do kąpieli czy szamponem dziecięcym nie uda się stworzyć tak efektownych, pianowych chmur! Nie dość, że są one obfite, to jeszcze mogą przybierać różne kolory. I jak tu wyjść z takiej magicznej, intensywnie pachnącej piany? Każde dziecko odkryje nowy sposób na zabawę w czasie kąpieli dzięki kosmetykom Mini – u. Na uwagę zasługuje także zestaw podróżny Mini – u. Dzięki niemu utrzymanie higieny w czasie wyprawy, jazdy samochodem czy też innym środkiem lokomocji nie będzie stanowiło żadnego problemu nawet w najbardziej utrudnionych warunkach. Żele i kremy do ciała mają bardzo przyjemny zapach i gęstą konsystencję.