Matchstick Monkey

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Matchstick Monkey – mój pierwszy gryzak!

Gryzak wybierany dla dziecka musi nie tylko spełnić wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i przydatności przy nauce gryzienia. Ważne jest także to, aby wyglądem przyciągał uwagę dziecka i budził w nim pozytywne skojarzenia. Z całą pewnością można stwierdzić, że gryzaki Matchstick Monkey spełniają te wszystkie wymogi. Zaprojektowane zostały przez specjalistów szukających ergonomicznych i optymalnie bezpiecznych rozwiązań do nauki gryzienia oraz masażu dziecięcych dziąseł. Okres pojawiania się pierwszych ząbków u dziecka nie należy do najprzyjemniejszych zarówno dla najmłodszego członka rodziny, jak i dla zatroskanego rodzica. Pojawia się rozdrażnienie, łzy i rzeki łez. Z gryzakami Matchstick Monkey zdecydowanie łatwiej będzie przejść przez ten trudny okres. Gryzaki dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Dziecko może zaprzyjaźnić się z małpką do gryzienia w kolorach:

– niebieskim

– żółtym

– zielonym

– różowym

– szarym

Już przy pierwszym kontakcie z gryzaczkiem widzimy, że prezentuje się on zupełnie inaczej, niż dotychczas znane na rynku rozwiązania tego typu. Rączki małpki są zarazem uchwytami dla rączek dziecięcych. Z tyłu głowy małpki znalazło się miejsce na miękką szczoteczkę masującą dziąsła dziecka.

Trening zębów to wspaniała zabawa!

Na szczoteczkę dołączoną do gryzaka można nakładać pastę do zębów lub wszelkie substancje łagodzące ból przy pojawianiu się pierwszego uzębienia u dzieci. Gryzaki Matchstick Monkey zostały stworzone na bazie bezpiecznego dla dzieci silikonu. Można więc zapomnieć o zagrożeniach ze strony substancji ropopochodnych, z jakich niestety wykonanych jest wiele zabawek wciąż pojawiających się na rynku. Produkt ten jest w pełni oznakowany licznymi certyfikatami bezpieczeństwa, z czego najważniejszym certyfikatem jest FDA (Certyfikat Amerykańskiej Federalnej Agencji Żywności i Leków). Dzięki temu, że w roli tworzywa wystąpił tutaj jedynie silikon spożywczy, można mieć pewność, że zabawa odbywać się będzie bez zagrożenia alergiami. Różnorodny stopnień twardości oraz zagięć sprawi, że za każdym razem lekcja gryzienia będzie wyglądała inaczej.

Mamo, już umiem gryźć!

Małpkę trzyma się w dłoniach lekko i przyjemnie. Z pewnością dzieci zaprzyjaźnią się z nowymi towarzyszami zabaw szybciej, niż się wydaje. Dzięki szczoteczce dołączonej z tyłu głowy małpki dziecko w krótkim czasie wyrobi w sobie nawyk dbania już o pierwsze zęby, od pierwszej chwili pojawienia się ich. Dzięki temu nawykowi będzie mogło cieszyć się pięknym uśmiechem już od najmłodszych lat! Szczoteczki Matchstick Monkey bez problemu zamocować możemy do fotelików dziecięcych, a także do łóżeczek czy wózków, dzięki temu nigdzie się nie zgubią i nie zawieruszą w czasie zabawy w różnych miejscach, nie tylko w domu. Można je myć pod strumieniem bieżącej wody lub w zmywarce. Świetnie nadają się jako pierwszy prezent dla dzieci, które skończyły pół roku i zaczynają zmagać się z pojawianiem się pierwszych ząbków. Gryzaki Matchstick Monkey są wytrzymałe i trzeba naprawdę silnej mocy zgryzu, aby dostrzec jakiekolwiek zniszczenia techniczne.