Spódniczka Tutu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 

Tutu od Manufaktury falbanek

Spódniczka TUTU od Manufaktury Falbanek to produkt zadedykowany każdej małej księżniczce! Ręcznie szyte spódniczki Pettiskirt wyróżniają się wysoką jakością i niebanalnym designem. Puszyste, delikatne, niebywale dziewczęce – spódniczki te bez wątpienia zachwycą każdego członka rodziny.

Bogata kolekcja spódniczek tutu

W naszym sklepie znajdziecie Państwo bogatą kolekcję spódniczek TUTU. Do wyboru aż 19 różnych kolorów! Niezliczona ilość falbanek przypadnie do gustu zarówno mamie jak i córce. Stylowa, elegancka i wyjątkowo urocza doskonale pasuje zarówno na ważne uroczystości – wesele, komunię, urodziny jak i do codziennego użytku.

Spódniczka TUTU została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Praktyczna gumka w pasie sprawia, że całość utrzymuje się „na swoim miejscu”, nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji. Każda spódniczka TUTU posiada charakterystyczną, odpinaną kokardkę. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo produkty dopasowane do każdego wieku – zarówno dla niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym jak i dziewczynek w wieku szkolnym.