Lorena Canals

Wyświetlanie 1–24 z 122 wyników

Dywany Lorena Canals

Dywany są naturalną i spójną ozdobą pokoju. Kusząc wzrok postronnych obserwatorów, dopełniają charakter danego pomieszczenia. Swoją miękkością i miłym w dotyku materiałem tworzą idealną przestrzeń do zabawy dla najmłodszych. Lorena Canals to producent, który dba nie tylko o estetyczne wykończenia ukryte pod pluszowym dywanem, ale również wysoką jakość, specjalnie wyselekcjonowanych materiałów.

25 lat Loreny Canals

Marka Lorena Canals powstała 25 lat temu, niemniej jednak dywany dziecięce odgrywają pierwszoplanową rolę od 12 lat. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni czasu pozwoliło na stworzenie odpowiednich produktów, które dopasowują się zarówno do potrzeb najmłodszych, jak i rodziców. Dbałość o najmniejszy detal umożliwiła ugruntowanie pozycji marki na najwyższym poziomie rynku dziecięcego. To właśnie pociechy są najlepszymi krytykami, wyrażającymi  swoje konstruktywne zdanie, dlatego dywany marki Lorena Canals cały czas podbijają serca najbardziej wymagających.

Różnorodne wzory dywanów Lorena Canals

W ofercie producenta znajdują się dywany wykonane z bawełny, akrylu i wełny. Każdy materiał charakteryzuje się inną strukturą, niemniej jednak nadal wpisującą się w aktualnie obowiązujące trendy. Mówi się o nich trzej muszkieterowie – nie bez powodu! Pomimo różnorodnego wzornictwa i wariacji dotyczących wariantów kolorystycznych, wyglądają dumnie w szalonych kombinacjach. Ich zestawianie jest dobrym rozwiązaniem do przestrzennych pokojów zamieszkiwanych zarówno przez chłopca, jak i dziewczynkę. To dobry pomysł na wydzielenie stref. Przestrzeń księżniczki, doceniającej walory estetyczne i wnętrze zamieszkiwane przez obieżyświata, łaknącego niezapomnianych przygód stworzy zgrany duet.

Kreatywna historia o wysokiej jakości

Każdy dywan opowiada piękną przygodę. Producent tworzy wspaniałą otoczkę wypełnioną ręcznym procesem wykonywania dywanów. Każdy z nich powstaje przy użyciu naturalnych barwników i materiałów, dzięki czemu jest odpowiedni dla wszystkich maluszków, nawet jeśli ma zamieszkać w pokoju alergika. W trosce o bezpieczeństwo i komfort pociech Lorena Canals dopasowuje się do ostatnich hitów wnętrzarskich, prześcigając się kolejnymi pomysłami.