Namiot tipi dla dzieci

tipi namiot w kolorze różowym znajdzie miejsce w każdym dziewczęcym pokoiku namiot tipi to świetna zabawa dla każdego malucha

Namiot tipi dla dzieci od LittleNomad to niezwykle praktyczny produkt zadedykowany naszym najmłodszym pociechom. Producent zadbał tutaj o każdy, nawet najmniejszy szczegół tworząc niezwykle stylową, a zarazem funkcjonalną kryjówkę dla małych poszukiwaczy przygód.

Prezentowany namiot tipi doskonale sprawdzi się w domu, jak i na tarasie czy w ogrodzie. Zależnie od zainteresowań dziecka może stanowić bazę dowodzenia, komnatę księżniczki, kącik czy czytania, pokoik dla lalki etc. Całość składa się wyłącznie z naturalnych materiałów – wysokiej jakości drewnianej konstrukcji oraz bawełnianego pokrycia.

LittleNomad to firma, która stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów. Wszystkie jej zabawki i akcesoria powstają w Polsce. Produkty LittleNomad, w tym namiot tipi dla dzieci spełniają wszelkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo eleganckie namioty tipi o różnych kolorach oraz wzorach – dopasowanych zarówno na potrzeby chłopców jak i dziewczynek

Nie znaleziono produktów, których szukasz.