Little Dutch

Wyświetlanie 1–24 z 511 wyników

Little Dutch Zabawki Drewniane z Holandii

Little Dutch to rodzinna firma pochodząca z Holandii. Produkowane przez nią zabawki odznaczają się uniwersalnością i ponadczasowością, dzięki bardzo klasycznym pomysłom utrzymanym w delikatnym designie. Wszystkie tworzone są z najlepszych materiałów, takich jak bawełna organiczna oraz drewno. Ta prostota wpływa fantastycznie na wyobraźnię dziecka i pozwala na kreowanie zabawy na wiele różnych sposobów. Daje możliwość odnalezienia własnych pomysłów.

Little Dutch – Najwyższa jakość wykonania zabawek.

Wszystkie zabawki wykonane są przede wszystkim z ogromną pasją. Firma bardzo dba o stosowanie wyłącznie najlepszych materiałów, dlatego w przypadku tekstyliów, czy zabawek materiałowych wykorzystuje bawełnę organiczną, do produkcji pozostałych zabawek używane jest z kolei drewno. Oba materiały są bardzo bezpieczne, ale, o czym warto pamiętać, również przyjazne dla dzieci. Naturalne, wysokiej jakości surowce zbliżają dziecko do natury, dają lepsze odczucia sensoryczne i uczą estetyki.

Little Dutch – Kolorystyka I design zabawek

Wszystkie zabawki są utrzymane w delikatnej tonacji. Zazwyczaj posiadają elementy w naturalnym kolorze drewna, które są połączone z pastelowymi odcieniami. Dzięki temu, mogą się łatwo wpasować do każdego pokoiku dziecięcego. Bardzo charakterystyczne dla producenta jest zachowanie prostoty, przy jednoczesnym dopracowaniu koncepcji wizualnej. Zabawki Little Dutch są utrzymane w podobnej tonacji, dlatego łącznie tworzą pewnego rodzaju serię. Wszystkie z nich, niezależnie od tego, z której kolekcji pochodzą, pasują do pozostałych. Wykorzystanie tylko najlepszych surowców i włożenie serca w cały proces produkcji zapewnił Little Dutch stałą, wysoką pozycję na rynku. Nic więc dziwnego, że udało mi się bardzo szybko zdobyć uznanie, ale przede wszystkim serca zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Little Dutch zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych tekstyliów dla najmłodszych dzieci. Oferta obejmuje ręczniki, a także śpiworki do spania, otulacze oraz elementy odzieży, na przykład body czy apaszki. W przypadku tych produktów również została zachowana spójna, delikatna kolorystyka i naturalność. Wszystkie tekstylia i ubranka są oczywiście wykonane z bardzo przyjaznego dla dzieci materiału – bawełny organicznej. Jest ona wyjątkowo delikatna dla skóry maluchów, zapewnia swobodny przepływ powietrza, a poza tym gwarantuje, że produkty zachowają swój kształt, kolor i strukturę przez bardzo długi czas.

Little Dutch zabawki

Wśród produktów tej firmy można odnaleźć ciekawe przedmioty dla dzieci w różnym wieku. Dla niemowląt przeznaczone są, wymienione już wyżej tekstylia, które zapewnią bezpieczny i spokojny sen. Poza tym w propozycjach znajdziemy także typowe przytulanki, czy zawieszki do smoczków. Zabawki dostosowane do najmłodszych dzieci takie jak grzechotki czy różnego rodzaju zabawki sensoryczne oraz akcesoria do pokoju, na przykład karuzelę do łóżeczka lub pozytywkę.
Dla nieco starszych dzieci przeznaczone są klocki, wierze z tekturowych sześcianów, puzzle, gry planszowe oraz liczydła. Wszystkie te zabawki pozwalają na swobodny rozwój umiejętności, zarówno manualnych, jak i umysłowych dzieci. Korzystając z wysokiej jakości akcesoriów, naturalnie będą poprawiać swoją koordynację, spostrzegawczość, a także nauczą się cierpliwości i koncentracji.

Najpopularniejsze zabawki Little Dutch:

Bardzo ważne są również zabawki odzwierciedlające przedmioty codziennego użytku. Dzieci chętnie z nich korzystają, ponieważ zabawa w dorosłych jest dla nich wyjątkowo atrakcyjna. Little Dutch proponuje w swojej ofercie ponadczasowe zabawki, jak na przykład kuchnię, wagę, pociąg z szynami, zestaw herbaciany czy zestaw samochodzików w skład, których wchodzą wóz strażacki, ambulans oraz radiowóz. Jednak można znaleźć również bardziej nowoczesne produkty, między innymi ekspres do kawy, który pozwala dzieciom na jeszcze ciekawszą zabawę.
Producent w swojej ofercie posiada także akcesoria. Do wyboru są talerze dla dzieci oraz plecaki. Jak wszystkie pozostałe produkty, są one wykonane z wyjątkowych materiałów i utrzymane w podobnym designie, tworzą, więc całość z pozostałymi przedmiotami.

Kolekcja zabawek Little Dutch to między innymi:

  • Klocki
  • Kostki Aktywizujące
  • Kolejki i Garaże
  • Kuchnie dziecięce
  • Domki z wyposażeniem
  • Gryzaki
  • maskotki i piłki sensoryczne
  • Instrumenty dla dzieci
  • Zabawki drewniane