Wkładka do wózka La Millou

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

wymiary wkladki do wozka la millou stroller pad wkladka do wózka stroller pad lamillou

Wkładka do wózka od La Millou  Stroller Pad jest praktycznym i ciekawym elementem wyprawki dla maluszka. Jest przeznaczona do wózków spacerowych dla niemowląt, które ukończyły 6 miesiąc życia. Chętnie wybierają ją młodzi rodzice, jak i ich przyjaciele oraz rodzina jako prezent na baby shower.

Ochrona przed zabrudzeniami

Wkładka do wózka La Millou chroni przed wszelkimi zabrudzeniami. Okruchy, plamy z mleka, soczków, owoców oraz z przesiąkniętych pieluszek zatrzymują się na wkładce, dzięki czemu poszycie wózka jest przed nimi chronione.

Ochrona ciała dziecka podczas upałów

Miękka i przyjazna tkanina sprawia, że delikatna skóra niemowlęcia jest chroniona przed otarciami i odparzeniami. Syntetyczne obicie w czasie upałów dobrze odprowadza pot, dzięki czemu komfort maluszka jest większy.

Otwory na pasy bezpieczeństwa

Każda wkładka La Millou Stroller Pad posiada otwory na pasy bezpieczeństwa. Umożliwia to zapięcie dziecka w wózku i ochronę przed przypadkowym wypadnięciem.

Długie troczki do mocowania

Wkładka do wózka La Millou jest wyposażona w długie troczki i sznurek z gumką. Dzięki nim jest przymocowana do spacerówki w sposób solidny, co sprawia, że wkładka pozostaje na miejscu nawet podczas gwałtowniejszych ruchów niemowlęcia.

Niepowtarzalna grafika

Produkt Stroller Pad ozdabiają niepowtarzalne grafiki, które dodają szyku spacerówce i podobają się zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Unikalne wzory wkładek La Millou są projektowane m.in. przez znane mamy – Annę Muchę i Maję Bohosiewicz.

Wysoka jakość tkanin

Wszystkie tkaniny używane do produkcji wkładek do wózków spacerowych posiadają certyfikat OEKO-TEX 100 W KLASIE I. Produkt jest szyty ręcznie.

Wymiary: ok. 32 cm x 82 cm