Wkładka do wózka La Millou

Wyświetlanie jednego wyniku

  wymiary wkladki do wozka la millou stroller pad wkladka do wózka stroller pad lamillou

  Wkładka do wózka od La Millou  Stroller Pad jest praktycznym i ciekawym elementem wyprawki dla maluszka. Jest przeznaczona do wózków spacerowych dla niemowląt, które ukończyły 6 miesiąc życia. Chętnie wybierają ją młodzi rodzice, jak i ich przyjaciele oraz rodzina jako prezent na baby shower.

  Ochrona przed zabrudzeniami

  Wkładka do wózka La Millou chroni przed wszelkimi zabrudzeniami. Okruchy, plamy z mleka, soczków, owoców oraz z przesiąkniętych pieluszek zatrzymują się na wkładce, dzięki czemu poszycie wózka jest przed nimi chronione.

  Ochrona ciała dziecka podczas upałów

  Miękka i przyjazna tkanina sprawia, że delikatna skóra niemowlęcia jest chroniona przed otarciami i odparzeniami. Syntetyczne obicie w czasie upałów dobrze odprowadza pot, dzięki czemu komfort maluszka jest większy.

  Otwory na pasy bezpieczeństwa

  Każda wkładka La Millou Stroller Pad posiada otwory na pasy bezpieczeństwa. Umożliwia to zapięcie dziecka w wózku i ochronę przed przypadkowym wypadnięciem.

  Długie troczki do mocowania

  Wkładka do wózka La Millou jest wyposażona w długie troczki i sznurek z gumką. Dzięki nim jest przymocowana do spacerówki w sposób solidny, co sprawia, że wkładka pozostaje na miejscu nawet podczas gwałtowniejszych ruchów niemowlęcia.

  Niepowtarzalna grafika

  Produkt Stroller Pad ozdabiają niepowtarzalne grafiki, które dodają szyku spacerówce i podobają się zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Unikalne wzory wkładek La Millou są projektowane m.in. przez znane mamy – Annę Muchę i Maję Bohosiewicz.

  Wysoka jakość tkanin

  Wszystkie tkaniny używane do produkcji wkładek do wózków spacerowych posiadają certyfikat OEKO-TEX 100 W KLASIE I. Produkt jest szyty ręcznie.

  Wymiary: ok. 32 cm x 82 cm