Kura Babci Dany

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  kura babci dany będzie świetnym prezentem dla każdej przyszłej mamy kurwa do karmienia babci dany od firmy la millou

   

  Wyjątkowo lekka, miękka i praktyczna poduszka do karmienia jest jednym z najlepszych gadżetów, jakie może nabyć młoda mama. Kura Babci Dany sprawdza się już w ciąży, gdy trudno jest znaleźć wygodną pozycję do snu z powodu powiększającego się brzuszka.

  Wielofunkcyjna poducha Kura Babci Dany

  Poduszka o nietypowym wyglądzie przydaje się nie tylko podczas karmienia piersią. Maluszki mogą ją przytulać, a rodzice wykorzystywać w czasie odpoczynku przed telewizorem bądź w trakcie czytania książki. Poduszka sprawdza się również w czasie podróży.

  Miękki materiał

  Kurę Babci Dany wykonano z nowoczesnej, niezwykle miękkiej tkaniny – velvetu. Unikalna faktura tkaniny sprawia, że jest wyjątkowo delikatna i przyjemna w dotyku nawet dla wrażliwej skóry noworodków i niemowląt. Dodatkowo dzianina jest przewiewna, co ogranicza nadmierne pocenie się maluszka w czasie karmienia piersią. Trwałość materiału gwarantuje gęsty splot poliestrowych, cienkich włókien.

  Antyalergiczność

  Wnętrze Kury wykonano z atestowanego, antyalergicznego puchu silikonowego. Jest to wypełnienie bezpieczne nawet dla wcześniaków i dzieci z osłabionym układem odpornościowym.

  Sprężystość

  Puch silikonowy jest materiałem sprężystym, dzięki czemu poduszka dopasowuje się do kształtu ciała dziecka i matki.

  Wysoka estetyka

  Każda Kura Babci Dany jest szyta ręcznie, co gwarantuje wysoką estetykę poduszki. Wytrzymały i elegancki materiał dostępny w różnych barwach sprawia, że poducha zwiększa radość płynącą z macierzyństwa i bliskości z dzieckiem.

  Kura Babci Dany jest elegancko zapakowana w płócienny woreczek z przywieszką w kształcie serduszka. Świetnie sprawdza się jako podarunek dla przyszłej mamy.

  Wymiary: 50 x 40 cm