Kids Concept

Wyświetlanie 1–24 z 57 wyników

Współczesny świat ma nam wiele do zaoferowania – technologiczne nowinki, smartfony, tablety, laptopy – takich pokus jest coraz więcej. Pogrążeni w przyszłościowym spojrzeniu, uczestniczymy w codziennych wyścigach. Przychodzi jednak taki moment, w którym warto się zatrzymać. Narodziny dziecka to jedno z najwspanialszych  wydarzeń w naszym życiu. Urządzanie pokoju maluszka to odzwierciedlenie radości, niecierpliwości wyczekiwania. Kids Concept jako firma, która powstała z miłości i troski o pociechy, pragnie przywrócić tradycyjne spojrzenie na teraźniejszość.

Kids Concept – Uniwersalna prostota

W ofercie producenta znajdziemy najwspanialsze nawiązania do przeszłości. Nie jest to starodawna moda – to nowoczesne odzwierciedlenie uniwersalnych wartości. Tuż obok elementów wyposażenia, odnajdziemy drewniane zabawki wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Edukacyjne zabawki Kids Concept

Kids Concept świetnie pokazuje, iż współczesność wypełniona technologicznymi nowinkami to nie wszystko. Spędzanie czasu z pociechą w sposób kreatywny i rozwojowy jest możliwe dzięki edukacyjnym zabawkom znajdującym się w ofercie producenta. Pomimo minimalistycznego kanonu barw są bardzo charakterne i pełne miłości. Rozwijają wyobraźnię dziecka, kreują jego marzenia i zacieśniają więź z rodzicem!

Minimalistyczne meble

Meble oraz elementy dekoracyjne idealnie dopasują się do minimalistycznej aranżacji dziecięcej przestrzeni. Utrzymane w duchu estetycznego klasycyzmu, kuszą swym niewymuszonym urokiem oraz subtelnymi zdobieniami – gwiezdne lampki, okrągłe pudełka z ażurowym wzorkiem, babciny fotel bujany, czy śnieżnobiały wieszak stojący – to potwierdzenie uwielbienia kunsztu prostoty.