KIDodo

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

  KIDodo – jedzenie to nie udręka!

  Pierwsze podejścia do nauki jedzenia u najmłodszych najczęściej okupione są łzami i ubrudzeniem najbliższego otoczenia wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe. Zanim nasze dziecko nauczy się w pełni sprawnie jeść, minie trochę czasu, ale dobrze będzie zwrócić uwagę na zastosowanie bezpiecznych i praktycznie wykonanych naczyń. Efektowne i przydatne do nauki jedzenia naczynia produkuje marka KIDodo. Można jej w pełni zaufać, ponieważ z miseczek, łyżeczek czy kubków właśnie spod tego znaku towarowego korzystają dzieci na całym świecie. Cechą charakterystyczną tych naczyń jest posiadanie wytrzymałych przyssawek. Dzięki temu mamy pewność, że w czasie nauki jedzenia talerzyk czy miseczka naszego dziecka nie będzie nieoczekiwanie przesuwać się po płaszczyźnie, na której stoi i w rezultacie nie wyląduje z hałasem na podłodze! Dzięki naczynkom KIDodo nie ryzykujemy sytuacji stłuczenia kubeczków czy miseczek wykonanych ze szkła. Produkty marki KIDodo wykonane zostały z wysokiej jakości silikonu. Można je bez obaw stosować w czasie podgrzewania posiłków w kuchenkach mikrofalowych, dadzą umyć się także w zmywarkach. Silikonowy materiał jest w pełni bezpieczny dla zdrowia maluchów.

  Mniam, mniam – i nic z miseczki nie wypada!

     Produkty kuchenne dla dzieci marki KIDodo stosować można już dla wszystkich najmłodszych powyżej 6 miesiąca życia. Prawdziwą furorę wśród produktów robią łyżeczki zmieniające kolory. Nie dość, że są świetnie wyprofilowane, by nauka jedzenia nie sprawiała naszym dzieciom najmniejszej trudności, to jeszcze można je potraktować jak swoiste termometry umowne. Kolor łyżeczek dla dzieci zmienia się pod wpływem wysokiej temperatury. Jeśli po włożeniu do miseczki KIDodo łyżeczka zmienia barwę, w praktyce będzie to oznaczało, że przygotowane jedzenie jest jeszcze za ciepłe, by podać je dziecku. Jeśli kolor łyżeczki po włożeniu do miseczki jest stały – dziecko może bez lęku przed oparzeniem zabrać się za jedzenie. Takie łyżeczki sprzedaje się w liczbie dwóch sztuk w jednym zestawie.

  KIDodo – naczynka wszechstronne!

  Wszechstronne naczynka KIdodo stosować może każdy rodzic nie tylko w warunkach domowych. Czasami zdarzyć się może, że nasze dziecko nagle nabierze ochoty na przekąszenie czegoś w czasie spaceru czy zabawy na placu zabaw. Lekkie i praktyczne naczynia KIdodo można zabrać ze sobą do torebki lub rodzicielskiego plecaka. Łyżeczka przyda się zawsze pod ręką, jeśli dziecko będzie chciało w czasie karmienia ptaszków w parku zjeść jogurt lub jakąś inną, lekką przekąskę. Silikonowe nakładki na kubki sprawią, że dziecko po każdym spacerze wróci do domu czyste, a nie oblane sokami, z których plamy później dość trudno się dopiera. Profesjonalnie zaprojektowane naczynia KIDodo służyć mogą dzieciom do późnych lat przedszkolnych. Jeśli w domu wychowuje się więcej dzieci, niż tylko jedno, można mieć pewność, że zestaw tego typu gadżetów będzie funkcjonował w stałym obiegu. Tylko zestawy dziecięce KIDodo sprawią, że dziecko nabierze śmiałości w jedzeniu i sięganiu po to, co najbardziej mu w danym wieku smakuje!