Joissy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  Funkcjonalność flirtująca z modą to atrybut pięknych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów produktów, kupowanych do dziecięcej przestrzeni. Rodzice zwracają uwagę na komfort podczas użytkowania oraz estetykę detali, dlatego też marka Joissy skradła ich serca. Sam pomysł na stworzenie firmy narodził się z pasji do mody, ale również inspiracji kobiecością i macierzyństwem. Takie właśnie są torby Joissy.

  Torby dla mam od Joissy

  Każda mama, wychodząc na spacer z maluszkiem, musi wziąć pod uwagę nieskończoną ilość rzeczy, które w trakcie wyjścia mogą się przydać. Dodatkowy smoczek, butelka z piciem, pieluszki, zabawki i gadżety dla samej siebie – książka, smartfon, klucze od mieszkania portfel – lista naprawdę staje się długa, a rzeczy nie ubywa. Torby Joissy pomieszczą wszystkie przedmioty w sposób uporządkowany i zorganizowany. Doceni to każda Perfekcyjna Mama. Za ład i harmonię odpowiadają specjalnie dobrane do wielkości przedmiotów przegródki, kieszenie i ewentualne dodatki np. dołączona do zestawu mata do przewijania.

  Joissy kocha funkcjonalność

  Jednym z najciekawszych detali torby jest wodoodporna kieszeń. Innowacyjny materiał, który chroni przed wyciekiem płynów, stanowi fantastyczne rozwiązanie dla uwielbiających praktyczność rodziców. To właśnie w niej można przechowywać wilgotne rzeczy i przekąski – niestraszny jest im świeżo wyciskany soczek, deserek w słoiczku czy butelka z mlekiem.

  Innowacyjna uniwersalność

  Joissy zadbało o rodziców w sposób najlepszy z możliwych. Połączenie funkcji torby i plecaka w jednym produkcie sprawia, iż rodzice nie muszą troszczyć się o dodatkowe artykuły, potrzebne do przechowywania rzeczy swoich i maluszka. Funkcja tzw. Dual pozwala na przekształcenie torby w plecak i na odwrót. Rozwiązanie to jest wyrażeniem uwielbienia w kierunku innowacyjnej uniwersalności. Regułę tę potwierdza również fakt, iż torby Joissy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dopasować się do codziennych spacerów na świeżym powietrzu, eleganckich wyjść i biznesowych spotkań.

  Joissy City Black, Grey Melange, Geometric Grey, Black Traingles, Enjoy Pink Lady,