Janod Zabawki

Wyświetlanie 1–24 z 190 wyników

Zabawki Janod – uczę się, bawiąc!

Idealna zabawka to nie tylko taka, która ciekawie i niebanalnie wygląda, ale także taka, po której widać, że dzięki obcowaniu z nią nasze dziecko nauczy się przy okazji czegoś nowego i rozwinie w sobie drzemiący potencjał. Zadaniem dzisiejszych zabawek jest nie tylko umilać czas wolny i odpoczynek naszym milusińskim, ale także przemycenie ważnych treści, uczących właściwego postępowania, zręczności ruchowej, kreatywności i otwartości na otaczający dziecko świat. Z całą pewnością można stwierdzić, że zabawki janod świetnie wpisują się w nurt gadżetów z przeznaczeniem edukacyjnym dla dzieci. W naszym sklepie znajdziecie różne, liczne propozycje renomowanego producenta zabawek edukacyjnych janod. Dzięki nim w krótkim czasie odkryjecie, jak bardzo zwiększyła się spostrzegawczość Waszych dzieci, jak wiele zjawisk zaczęło je interesować właściwie z dnia na dzień, jak bardzo komunikatywne się stały i z jaką przyjemnością wciąż szukają na siebie nowych sposobów. Zabawki janod uczą dzieci kontaktu z otoczeniem od najmłodszych lat. I wszystko to w prosty i nienachalny sposób. Czy to nie wspaniale?

Janod – marka, która łączy!

Rzadko kiedy zdarza się na rynku tak rzeczowa, a przy tym pomysłowa marka zabawek edukacyjnych dla dzieci, co janod. Na szczególną uwagę zasługują zabawki uczące nasze dzieci zręczności w połączeniu z umiejętnościami rozróżniania kolorów oraz kształtów. Edukacyjne puzzle janod każde dziecko w wieku kilku miesięcy czy też lat naprowadzą na wyższy stopień umiejętności. Nie od dziś wiadomo bowiem, że dzieci najwięcej uczą się poprzez zabawę. Drewniana układanka „Piramida Totemy” nauczy dziecko w prawidłowy sposób łączyć ze sobą poszczególne elementy całości konstrukcyjnych, Z kilkuwarstwowymi puzzlami kolorowymi stworzyć można wymarzony świat kolorów kojarzących się z wyczekiwanymi świętami Bożego Narodzenia. Dzięki magnetycznym układankom można także szybko nauczyć się obsługiwać zegarek, poznać zjawisko godzin. Każdy rodzic jest niesłychanie dumny, gdy jego dziecko w wieku kilku lat potrafi szybko odczytać, o której godzinie można się udać na podwórko po skończonym obiedzie, prawda?

Dzieci uczą się szybko, zabawki janod wspierają długo!

Świat zwierząt i natury dla każdego dziecka, które jeszcze nie poznało na własne oczy tych zjawisk, jest niezwykle fascynujący. Zachętą do bliższego zapoznania się ze światem przyrody dla każdego dziecka będą z pewnością puzzle janod „Zwierzęta i ich domki”. Tutaj nie tylko poznajemy nazwy nawet najbardziej egzotycznych zwierząt, ale uczymy się także, skąd pochodzą i jakie miejsce zamieszkania należy im przyporządkować. Można więc stwierdzić, że zabawa ta porusza poszczególne elementy z działu geografii, biologii i języka polskiego dla najmłodszych! To właśnie dzięki takim zabawkom janod zwiększy się zasób słownictwa naszych dzieci, na kolejnych etapach swojego życia rozwijających się równie dynamicznie.

Intelektualnie i manualnie – witaj zabawo i nauko!

Jeśli nauka alfabetu oraz polskich słówek do tej pory wzbudzała w Waszych dzieciach wyłącznie niechęć, spróbujcie przekonać najmłodszych do magnetycznych układanek z literami. Ta zabawa raz na zawsze sprawi, że nawet najbardziej oporne dzieci z największą przyjemnością bawić się będą w wymyślanie i łączenie nowych słów. Dodatkowo, czytanie ich na głos, wyzwoli w dzieciach śmiałość i przysłuży się do rozwinięcia aparatu mowy, co w pierwszych latach życia jest niezwykle ważne. Niezwykle istotne jest jeszcze to, że z pomocą układanek magnetycznych możemy nie tylko rozwijać zdolności intelektualne. Nie można także zapominać o aspekcie manualnym. Dziecko może łatwo odkryć szerokie, drzemiące w nim zdolności artystyczne, gdy skorzysta z zestawów artystycznych z farbami absolutnie bezpiecznymi w codziennym stosowaniu. Poznawanie świata za pomocą tworzenia własnoręcznych prac jest wspaniałym doznaniem i sprawić może, że dziecko, już jako nieco starsze, zdecyduje się potraktować świat sztuki już bardziej poważnie. Jedno jest pewne, z zabawkami janod nie można się nudzić!