InnoBaby

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pojawianie się pierwszych własnych ząbków u małych dzieci zawsze okupione jest bólem i łzami. Obolałe dziąsełka w jamie ustnej dziecka potrzebują masażu, a taki są w stanie zapewnić właściwie dobrane gryzaczki. Marka Inno Baby od wielu już lat jest renomowanym producentem gryzaków dla najmłodszych. Można zaufać tym uniwersalnym i projektowanym z największą dbałością produktom. Skonstruowane zostały one z najwyższej jakości, bezpiecznych TPE, dzięki czemu nie trzeba obawiać się w żaden sposób materii, którą nasze dziecko wkłada sobie do buzi. Gryzaczki Inno Baby łączyć ze sobą mogą cały szereg właściwości, dzięki czemu pełnić mogą także funkcje grzechotek. Grzechotkowe gryzaczki nabyć można w licznych rozwiązaniach kolorystycznych – między innymi błękitnym, pomarańczowym czy zielonym. Z kolei gryzaczki w kształcie owoców, poprzez swoje wymyślne kształty, trafiają do wszystkich zakamarków jamy ustnej dziecka, dając odciążenie w bólu przy pojawianiu się kolejnych ząbków. Przyciągają uwagę dzięki soczystym i intensywnym kolorom.

Nauka gryzienia i zabawa? Czemu nie!

Producent gryzaczków dla najmłodszych Inno Baby proponuje także formy stylizowane na małe roboty. Różowego robocika sprezentować można dziewczynce, a niebieskiego – chłopcu. Prawda jest jednak taka, że gryzaki Inno Baby są produktami na wskroś uniwersalnymi i że ich kolor w żaden sposób nie determinuje przeznaczenia dla danej płci dziecka. Najważniejsze, aby ból ząbków i dziąseł został prawidłowo uśmierzone, aby dziecko w prawidłowy sposób rozwijało swój aparat mowy i przygotowało się na kontakt fizyczny z wszelką jadalną materią, przyjmowaną świadomie i z największą przyjemnością. Dzięki gryzaczkom pobudzone u dziecka zostaną wszystkie mięśnie w okolicach ust, a to jest niezwykle ważne przy jego prawidłowym rozwoju. Nauka mowy rozwijać będzie się szybciej, dziecko nie będzie miało także problemu z wyrażaniem wszelkich emocji. Na zabawie z gryzaczkiem – grzechotką z pewnością zyska także koordynacja ruchowa dziecka. Zabawki te bardzo lekko utrzymuje się w rączce dzięki specyficznie zaprojektowanym uchwytom.

Niepozorne, a cieszą!

Wszystkie gryzaczki z gamy produktowej marki Inno Baby zostały wyprodukowane w Korei Południowej. Posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa i certyfikaty skuteczności od światowych towarzystw konsumenckich, dzięki czemu można je uznać za pełnoprawne produkty rozwojowe dla najmłodszych. Oczywiście, nie można zapominać o tym, aby każdego dnia myć po zabawie ulubiony gryzaczek naszego dziecka. Producenci Inno Baby wskazują, że bez problemu można to robić nie tylko w formie tradycyjnej, przy bieżącej wodzie, ale także w zmywarkach, na górnych półkach, tuż obok szklanek czy kubków. Materiał TPE  jest odporny na bardzo wysokie temperatury wody oraz powietrza, dlatego po umyciu gryzaki Inno Baby w żaden sposób nie zmienią swojej struktury, faktury i konstrukcji. Po osuszeniu można je swobodnie znowu podać dzieciom do zabawy. Jeśli nasze dziecko lubi uczyć się gryzienia z gryzakiem lekko posmarowanym czymś słodkim i smacznym, nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować ten zabieg.