Materace Hevea

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Polski producent Havea uznał, że jego inspiracją jest nic innego jak życie. To piękne stwierdzenie, utwierdzające nas w przekonaniu, iż  tak niepozorny przedmiot, jak materac jest dość istotną częścią życia. Marka wie, jak zadbać o komfort podczas wypoczynku i spania, dlatego jej produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania. Potwierdzenia można by szukać, chociaż w otrzymanych certyfikatach wyróżniających ekologiczne materiały oraz przeprowadzonych atestach na bezpieczeństwo.

Będąc rodzicem, swojemu maluszkowi, już od pierwszych dni życia pragniesz zapewnić komfortowe warunki. Materac, szczególnie podczas okresu noworodkowego i niemowlęcego, odgrywa bardzo ważną rolę. Jest niezastąpionym towarzyszem, dlatego też musi spełniać określone wymogi. Materace Havea są antyalergiczne, elastyczne, wykonane z naturalnego lateksu lub pianki. Wyposażone w kanaliki wentylacyjne, zapewniają ciągłą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Oznacza to, że nawet jeśli maluszek w nocy spoci się, kanaliki te zajmą się odprowadzeniem nadmiaru ciepła. Ponadto pokrowiec można zdjąć i wyprać, zapewniając dziecku czystą przestrzeń nie tylko do spania.

W zależności od preferencji, w ofercie producenta Hevea, dostępne są materace występujące w jednym kolorze – białym lub beżowym. Jeśli jednak pociecha kocha ponadczasowych bohaterów Disney’a, to warto zdecydować się na materac w kolorowe postacie z kultowych bajek. To ciekawa alternatywa dla prześcieradeł, a nawet sposób na ciekawą aranżację dziecięcego łóżeczka