Wózki Greentom

Wyświetlanie jednego wyniku

Wózek Greentom Classic waży tylko 7,1 kg

 

Innowacyjne wózki Greentom

Firma Greentom znana jest przede wszystkim ze swoich innowacyjnych, funkcjonalnych i… ekologicznych wózków dziecięcych. Wśród jej licznych produktów znajdziemy wózki dopasowane do potrzeb rodzica, a także wieku malucha. Wszystkie wykonane zostały z tworzyw sztucznych pochodzących odzysku. Wbrew pozorom całość jest maksymalnie bezpieczna dla dziecka. Wózek Greentom spełnia najwyższe standardy unijne.

 Greentom to przede wszystkim ekologiczne wózki

Wózek Greentom to klasa, styl i elegancja w jednym. Projekt ekologicznych wózków narodził się w Holandii. Produkty te stanowią prawdziwą rewolucję na rynku akcesoriów dziecięcych. Można śmiało stwierdzić, że doskonale wpisują się one w nowoczesny kanon.

Greentom to firma, której produkty stworzone zostały z myślą o wszystkich tych, którym los naszej planety nie jest obojętny. Jej produkty cieszą się uznaniem wielu rodziców i to z całego świata.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza kolekcją wózków Greentom. W naszej ofercie znajdziecie szereg produktów w pełni dopasowanych do potrzeb współczesnego rodzica.

Wózek Greentom to najbardziej ekologiczny wózek na świecie