Flow Amsterdam

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Sfera snu dziecka ma niebagatelny wpływ na jego codzienne funkcjonowanie. Każdy rodzic już w pierwszych dniach wychowywania musi zadbać o to, aby dziecko mogło zasypiać w ciepłych i wygodnych warunkach. Dzieci instynktownie wyczuwają środowisko, w którym mogą pozwolić sobie na nieograniczony sen oraz odprężenie. Z pewnością zabawki z kolekcji Flow Amsterdam, dostępne w naszym sklepie internetowym, pozwolą na jeszcze głębszy sen oraz uatrakcyjnią wnętrza dziecinnych pokoików swoim na wskroś oryginalnym dizajnem. Zabawkom z kolekcji Flow Amsterdam trzeba z całą pewnością oddać to, że z walorami wizualnymi w bardzo udany sposób łączą ze sobą walory praktyczne. Są wykonane wyłącznie z materiałów bezpiecznych dla najmłodszych, nawet, jeśli mówimy o tworzywach sztucznych. Bogato zdobione lampki nocne, w wymyślnych kształtach zwierzątek, z pewnością sprawią, że moment zapadania w sen stawać się będzie jeszcze bardziej magiczną chwilą, niż dotychczas. Można nabyć lampki nocne w pomysłowych kształtach wielorybów, sów, lisków czy też jelonków. Te zwierzątka budzą w naszych pociechach najmilsze skojarzenia, bo często znane są z ilustracji w dziecięcych książeczkach oraz z telewizyjnych bajek.

Baby Sensor w produktach Flow Amsterdam – i nie trzeba się bać!

W zabawkach do przytulania z kolekcji Flow Amsterdam zastosowano specyficzny mechanizm Baby Sensor. Ta rzadko spotykana technika w projektach zabawek ma na celu wpływanie na emocje dziecka w sytuacji, gdy żadne z rodziców w danym momencie nie może się pojawić. Jeśli więc dziecko nieoczekiwanie płacze i jest rozdrażnione, zastosowane w mechanizmie uspokajające dźwięki szumu wodospadu, czy też bicia serca mamy szybko ustabilizują sytuację i sprawią, że maluch poczuje się prawie tak jak w objęciach któregoś z rodziców. Sen nadejdzie niespodziewanie szybko. Baby Sensor pozwala także na odtwarzanie najbardziej znanych kołysanek dla dzieci, dzięki czemu rodzice pozbawieni talentu muzycznego nie muszą się już martwić, że dziecko zacznie zmuszać ich do śpiewania piosenek sprzyjających zapadaniu w sen.

Flow Amsterdam – gadżety bezpieczeństwa

Nie wystarczy przedstawiać zabawek z serii Flow Amsterdam jako przyjemne, miłe w dotyku, dziecięce przytulanki i lampki do oświetlania przestrzeni. Działania marki płyną znacznie dalej. Możliwy jest zakup gadżetów sprzyjających kontroli przestrzeni, w jakiej nasze dziecko funkcjonuje, bawi się, spędza czas. To bardzo ważne, bo nigdy nie wiadomo, kiedy dojść może do nieszczęśliwego wypadku, choćby z powodu nieszczelnych instalacji. Producent Flow Amsterdam w trosce o bezpieczeństwo naszych maluchów wprowadził na rynek ciekawie zaprojektowane gadżety alarmujące, np. w postaci czujników dymu. Mają one kształt głów zwierzątek i gdy tylko znajdą się na ścianie pokoiku dziecięcego, w pierwszej chwili będzie można pomyśleć, że mamy do czynienia z formą typowo ozdobną, a nie z praktycznym urządzeniem, nierzadko ratującym życie nie tylko dzieciom. Jedno jest pewne – z produktami marki Flow Amsterdam każdy dziecinny pokój zyskuje na bezpieczeństwie!