MATY EZPZ

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Mata EZPZ jest łatwa do przenoszenia i przechowywania

 

EZPZ to stosunkowo nowa na polskim rynku firma, która raptem przez kilka miesięcy zyskała sobie pokaźne grono wielbicieli. Co wyjątkowego oferuje nam to rodzinne przedsiębiorstwo? W ofercie EZPZ znajdziemy szereg akcesoriów, które bez wątpienia sprawdzą się podczas… posiłków. Mata EZPZ cieszy się niesłabnącą popularnością wśród rodziców maluchów niemal w całej Europie…

EZPZ specjalizuje się w produkcji akcesoriów – niekonwencjonalnych talerzyków oraz miseczek – nieocenionych przy jedzeniu maluchów. Odpowiednie kształty, wysoka jakość, dbałość o szczegóły, przemyślany układ, starannie dobrane materiały – wszystko to razem wzięte sprawia, że maty EZPZ coraz częściej wybierane są również przez polskich rodziców.

Mata EZPZ

Chociaż produkty jak mata EZPZ cechują się stosunkowo surowym designem, nie można odmówić im funkcjonalności. Poręczne, maksymalnie bezpieczne, proste w użyciu oraz czyszczeniu, idealne do podgrzewania jedzenia – sprawdzą się wszędzie tan, gdzie codzienne posiłki maluchów wiążą się bezpośrednio z „małym rozgardiaszem”.

Mataz ezpz wykonana jest z wyjątkowego silikonu spożywczego