Ekoala

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Ekoala to włoska marka, która została założona przez zwariowane rodzeństwo – Beatrice i Daniele Radaelli. Są szaleni i rodzinni – potwierdzenia można szukać, chociażby w fakcie, iż całe rodzeństwo spędzili w fabryce taty, pośród kolorowego plastiku. Kontynuując biznes, wpadli na pomysł stworzenia intrygujących produktów dziecięcych, zastępując tradycyjne rozwiązania innowacją. Zwykłe tworzywa sztuczne, zostały wyparte przez nowoczesne BIOplastiki. To materiał, który pochodzi z produktów odnawialnych. Za samą marką eKoala kryją się trzy ważne cechy – ekologia, niespotykany design oraz poświęcenie uwagi najmłodszym.

To właśnie pociechy stały się ich głównym wyznacznikiem – oprócz wykonania najwyższej jakości, rodzeństwo Radaelli zwróciło uwagę na dziecięce bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. W ofercie można znaleźć m.in. kolorowe gryzaki, kubeczki, czy zestawy sztućców. Wspomniany wyżej BIOplastik, jest odporny na wszelkie uszkodzenia, upadki z wysokości – te dość często zdarzają się, szczególnie gdy dziecko dopiero zaczyna swoją przygodę ze sztućcami czy piciem z kubeczków. Ergonomiczne kształty produktów Ekoala  pozwalają na wypracowanie pewnego chwytu w małych rączkach. Ponadto sztućce oraz kubeczki można bardzo szybko i łatwo umyć – warto pamiętać, że nie wolno ich wkładać do zmywarki!

Ciekawym aspektem produktów od Ekoala są ich wyróżniające się, mocne kolory. Produkty uwypuklają wyjątkowość dzieci, podkreślając w ten sposób fakt, iż każda pociecha jest indywidualistą, czasem chodzącą własnymi ścieżkami.