Czuczu

Wyświetlanie 1–24 z 48 wyników

Czuczu – biblioteczka edukacyjna dla wszystkich maluchów

Biblioteczka Czuczu pomoże każdemu dziecku znaleźć swoją ulubioną książeczkę edukacyjną. Już od wielu lat Czuczu udostępnia i proponuje wszystkich rodzicom efektownie wydane książeczki do nauki oraz zabawy dla najmłodszych. Z pomocą tych unikalnie zaprojektowanych książeczek można nauczyć dziecko pozytywnych wartości, a także zdrowego nawyku czytania. Dzięki książeczkom Czuczu widzimy, że świat literek i cyferek za każdym razem stanowi inną, równie fascynującą co poprzednio podróż. Wybierając się w nią po raz pierwszy, można mieć pewność, że zawsze będzie się wracało do tych książeczek, nawet wtedy, gdy będziemy już duzi i zainteresują nas inne książeczki. Najważniejsze, to zrobić pierwszy krok. Książeczki Czuczu są wspaniałym sposobem do zabawy dla dzieci i rodziców. Seria HOP HOP („Gdzie jest mama…”, „Kto powie ile”, „Czy tu mieszkam…”) pozwala nauczyć się dzieciom wielu umiejętności, przyjrzeć się życiu zwierząt, nauczyć się postępowań bez stale kontrolującego oka mamy. Nauka liczenia i mówienia z książeczkami z serii Czuczu staje się prawdziwą przyjemnością, a nie wymuszonym obowiązkiem.

Bajkowy świat na wyciągnięcie ręki!

A przy okazji, zawsze się czegoś nauczymy! Czy trudniej o lepszą rekomendację? Czuczu odpowiada też za wprowadzenie magicznej serii książeczek kontrastowych z cyklu „Co widzę?” Najmłodsze dzieci dzięki tym książeczkom uczą się tego, iż świat stale składa się z przeciwnie funkcjonujących obok siebie zjawisk, kształtów oraz kolorów czy wzorów. Wszystko to zaprezentowane jest w niezwykle atrakcyjnej, bajkowej formie. Już roczne dzieci nie potrafią oderwać wzroku od kolorowych ilustracji zamieszczonych w tych książeczkach. Są one niezwykle proste, a zarazem wykonane z największą dbałością o estetykę. Dzieci od najmłodszych lat kształtują zatem swój gust i wrażenie piękna. Spoglądanie na kolorowe, odmienne ilustracje w czasie zabawy niewątpliwie przysłuży się do wykształcenia gustu wizualnego u dziecka. Książeczki Czuczu wprowadzają do dziecięcego pokoju masę dobrych wrażeń i pozytywnych odczuć!

Pierwsza dziecięca biblioteczka – tylko z książeczkami Czuczu!

Książeczki Czuczu to nie tylko standardowe formy literackie w prostych oprawach na rozkładanych kartkach. Książeczki dla dzieci zostały zaprojektowane także tak, by wzmacniać ich rozwój sensoryczny. Można skorzystać więc z książeczek układających się w kształt harmonijek. Rozkładanie ich w czasie zabawy dostarcza najmłodszym mnóstwa radość, bo taki sposób otwierania książeczki jest dla nich absolutnym novum. Do niektórych z książeczek Czuczu dołączone zostały także puzzle. Część z nich dziecko może samodzielnie kolorować, co stanowi niewątpliwie dodatkową atrakcję na drodze nowoczesnego zastosowania współczesnych zabawek dla dzieci. Puzzle obserwacyjne pomogą dziecku poznać fascynujący świat roślin oraz zwierząt. Książeczka „Moje ciało” wprowadzi dzieci w tajemniczy, ale jakże fascynujący świat biologii, dzieci w prosty sposób będą mogły poznać budowę własnego ciała. Wspaniałe rozwiązania edukacyjne w atrakcyjnej formie. Marka Czuczu z pewnością jeszcze nie raz nas czymś zaskoczy!