Cotton&Sweets

Wyświetlanie 1–24 z 233 wyników

Wypełniając przestrzeń dziecięcego pokoju, zawsze myślisz o podstawowych elementach wyposażenia. W rogu zostanie postawione łóżeczko, tuż obok zamieszka kącik do kreatywnego rozwoju. Przy oknie natomiast znajdzie się miejsce dla twórczego mola książkowego, który z początku zostanie wciągnięty do krainy baśni i obrazków. Wymieniać można w nieskończoność, jednak wszyscy projektanci wnętrz są zgodni – to właśnie dodatki, detale i tekstylia kreują charakter przestrzeni. Cotton&Sweets – polski producent zadbał o ten aspekt, prezentując fantastyczne i intrygujące dekoracje do pokoju dziecięcego.

Wysoka jakość produktów Cotton Sweets

Cotton&Sweets stworzył produkty, które zostały wykonane z najlepszych gatunkowo tkanin. Starannie wyselekcjonowane materiały, takie jak – bawełna satynowa, bambus, len czy aksamit – tworzą bezpieczną przestrzeń dla maluszka. Na myśl przywodzą również przytulne wnętrza, pełne ciepła i miłości. Właśnie taki charakter mają wszystkie produkty Cotton&Sweets.

Różnorodne tekstylia i dodatki w ofercie Cotton Sweets

Cotton&Sweets przede wszystkim skupił się na przestrzeni wokół łóżeczka – to właśnie ona przez pierwszych kilka lat życia maluszka będzie pełnić niesamowicie istotną funkcję. Romantyczne baldachimy, dekoracyjne chmurki i konstelacje gwiazd, opowiadające zaczarowane historie o księżycowym pyle w kołysce – maluszek na pewno pokocha ciekawie zaaranżowaną przestrzeń wokół łóżeczka. Rodzice natomiast chętnie zdecydują się na wysokiej jakości prześcieradła, ochraniacze, pieluszki i kocyki, które osiągają maksymalny poziom funkcjonalności. Efekt finalny zostanie dopieszczony satynowymi poduszkami w kształcie serduszek i chmurek.

Wnętrze tysiąc kolorów ma!

Pasja Cotton&Sweets  do dziecięcej przestrzeni sprawiła, iż dekoracje i tekstylia, chętnie odnajdą się w uniwersalnym wnętrzu. Dlatego też harmonia i ład to ich najwięksi sprzymierzeńcy. Dzięki minimalistycznym barwom, wpisującym się do aktualnie popularnego kanonu kolorów, producent osiąga kunsztowną, wręcz niewymuszoną elegancję. Tu spokojnie flirtuje pudrowe odzwierciedlenie niebieskiego, różu i szarości, które chętnie przeplatają się z fundamentalną śnieżną bielą.