ColorStories

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  W świecie wyposażenia wnętrz niemowlęcych pokoików i produktów, które będą wygodnym dodatkiem przez najbliższe miesiące ich życia, jest miejsce dla ColorStories. Producent zdobył uznanie i renomę za sprawą wysokiej klasy akcesoriów, które docenili rodzice, jak i ich dzieci.

  Colorstories –  „because we really care.”

  Cechą, którą wyróżnia ColorStories na tle konkurencji jest jakość, która idzie w parze z korzystnymi cenami. Każdy ich wyrób – akcesoria dla niemowląt, rodziców, tekstylia i piękne kocyki oraz otulacze, są w całości wykonane z materiałów przyjaznych delikatnej skórze dzieci i bezpieczne w korzystaniu. To właśnie ten ostatni aspekt (na równi z jakością) jest tak istotny przy projektowaniu produktów ColorStories. Marka wychodzi z założenia „because we really care.”

  Kocyki Colorstories.

  W ofercie ColorStories można znaleźć różnorodne produkty, które będą stanowić wyposażenie niemowlęcego pokoju, ale i akcesoria, które można użyć do zabawy, czy pierwszych prób pomocy w rozwoju. Jednakże najbardziej znanym i cenionym produktem, jaki marka ma w swojej ofercie są kocyki colorstories. Zyskały one wiele certyfikatów potwierdzających ich naturalność oraz bezpieczeństwo w korzystaniu. Są przyjazne dla skóry dziecka i charakteryzują się niezwykłym wzornictwem, który szybko zostanie doceniony przez rodziców, jak i dzieci.

  ColorStories to marka z przesłaniem.

  Tworzona z pasją i miłością do niemowląt oraz produktów, jakie oferują. Wybierając ich ofertę, sięgamy po jakość, bezpieczeństwo i styl!