Caramella

Wyświetlanie jednego wyniku

Caramella to producent z Polski

Caramella to producent mebli i wyposażenia pokoju dla dziecka. Jeżeli szukasz dodatków, które będą urzekać swoim wzornictwem i sprawiać, że pokój Twojego niemowlaka będzie ulubionym pomieszczeniem w domu, koniecznie musisz sprawdzić ofertę tej marki!

Caramella jest marką, która swoje artykuły wyposażenia wnętrz do dziecięcych pokoików wprowadziła w 2010 roku. Od samego początku kierowali się jedną zasadą – aby meble i dodatki były tworzone z miłości i pasji. Każdy etap produkcyjny był wykonany przez twórców marki oraz osoby bezpośrednio współpracujące z Carmella, od pomysłu, po finalne wykonanie i zapakowanie paczki do klienta. Markę wyróżnia przede wszystkim wzornictwo, jak i niebywała dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy element ich produktów.

Wykonanie produktów Caramella

Wszystkie serie, łóżeczka, meble, tekstylia czy akcesoria dziecięce są spójne, nawet łącząc kolekcje z różnych okresów życia Caramella. Są piękne, delikatne, choć solidne w wykonaniu i gwarantują, że posłużą przez długie lata. Zaletą produktów, poza bezkonkurencyjną jakością jest fakt, że pojedyncze meble pasują do każdego wnętrza. Z jednej strony są wyrafinowane i z charakterem, ale uniwersalnie wpasują się jako brakujące ogniwo w pokoju Twojego dziecka.

Do tej pory powstały 4 linie mebli Caramella oraz mnóstwo dodatków (kosze, skrzynie, pościele, kocyki, elementy dekoracyjne, lampki czy akcesoria kąpielowe). Każdy jeden produkt przechodzi dokładną weryfikację pod względem bezpieczeństwa, jak i jakości.