Bellamy Woody

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Każdy maluszek jest zainteresowany tym, co dzieje się wokół niego. Czytanie mu książek, oglądanie obrazków, rozwojowe kolorowanki, pisanie pierwszych literek, stawianie kropek i szlaczków to dopiero początek fascynującej przygody pociechy. W związku z tym pragniesz, aby jego kącik do nauki i zabawy był wypełniony odpowiednimi elementami wyposażenia. Bellamy producent znany z wysokiej jakości, uwielbiany przez wszystkich rodziców przygotował fantastyczne rozwiązanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Bellamy Woody -Towarzysz dziecięcych marzeń

Kolekcja Bellamy Woody składa się z krzesełek i stoliczków, które chętnie potowarzyszą małym dzieciom w ich codziennych przygodach, związanych z odkrywaniem świata. To idealne miejsce do prowadzenia rozmów z lalkami, super bohaterami, czy pluszowymi maskotkami, które właśnie pojawiły się na eleganckim podwieczorku. Bellamy Woody tworzy również miejsce do nauki, zabawy. Kreuje charakter artystycznej duszy, służąc swoją powierzchnią.

Minimalizm ponad wszystko poznaj kolekcję Woody

Minimalistyczna kolorystyka, utrzymana w nowoczesnych barwach inspiruje oczy estetycznego ducha, który wierzy w funkcjonalną, acz kunsztowną prostotę. O kolekcji tej mówi się „must-have”, ponieważ wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy. Zestaw złożony z krzesełka i stoliczka porządkuje przestrzeń, dopasowuje się do pomieszczenia, w którym królują proste formy i zwarte bryły. Są alternatywą dla uniwersalnej szafki nocnej czy stolika pomocniczego, na którym chętnie zagoszczą ulubione książki, maskotki, a także świeżo wyciskany soczek czy zdrowe przekąski.

Harmonijna, minimalistyczna stylistyka, która na myśl przywodzi ład i porządek, sprawdzi się zarówno w pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Aktualnie kolekcja Bellamy Woody dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych – dusty pink (brudny róż), pure (złamana biel) i gray (neutralna szarość). Dzięki takim barwom, stoliczki i krzesełka można łączyć i tworzyć szalenie oryginalne zestawienia, dzięki którym przestrzeń nabierze charakteru.

Solidne i wytrzymałe – stolik i krzesełko Bellamy Woody

Stoliczki i krzesełka zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są solidne i wytrzymałe – idealny towarzysz dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat. Blat to wysokiej jakości płyta MDF, natomiast nogi mebelków zostały wykonane z drewna bukowego. Powierzchnie w procesie lakierowania zostały pomalowane certyfikowanymi farbami – są bezpieczne dla dzieci, w tym również alergików.